Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ üniversitesi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

uludağlı arkadaşlardan bi ricam olacaktı.. Vedat hoca ve Nezih hocaya ulaşamıyorum kaç gündür...nasıl ualşabilirim??
    iyi geceler...

Seda Güney bunu beğendi.
  2. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Vedat Hocaya ulaşmaktansa Kamil hocaya yani Nezih hocaya ulaşmanızı tavsiye ederim :) Nasıl aradınız da ulaşamadınız kendisine acep :) Yardımcı olmak isterim :)

3. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

dahilisinden aramıştım..güneş enerjisi ile ilgili bir çalışmalrı vardı onun hakkında görüşecektim...numarası varsa mesaj atabilir misiniz??

4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Vedat hocanın yok olmasın da zaten :D Kamil hocanınki için birşey diyemicem ayrıca bölümde birçok değişiklik artı tadilat var bu ara kimseye ulaşamamanız normal ;)

Erdem Akgül bunu beğendi.
  5. Tunalper

Tunalper CMNet Üyesi

Günaydın,

Seda' nın bahsettiği gibi bölümde tadilat var ve neredeyse bütün hocaların yerleri değişti.

1) Sekreterlikten isim ile bağlatmayı deneyebilirsin,
    2) Kamil Hoca, Taner Hoca' nın odasına taşınmış, Taner Hoca' nın dahilisinden ulaşmayı deneyebilirsin.
    3) Akşam unutmazsam Kamil Hoca' nın numarasını göndereyim.

Erdem Akgül ve Seda Güney bunu beğendi.
  6. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Kamil Hocanın cep numarası bende var da haberi olmadan vermeyi istemedim açıkçası kusura bakmayın...

Erdem Akgül bunu beğendi.
  7. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

teşekkür ederim arkadaşlar.iyi ki varsınız.

Seda Güney bunu beğendi.
Uludağ üniversitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. pamukkale üniversitesi

pamukkaleli arkadaşlar burada tanışalım ,tartışalım,paylaşalım:)
  2. Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliğide burada bakalım benden başka ses veren olcakmı :)
  3. Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde okuyan veya mezun olanlar buraya (varsa) :)
  4. İstanbul-Uludağ 2 saat olacak

BURSA’nın simgesi haline gelen teleferik yenileniyor. Oteller bölgesine kadar ulaşacak olan yeni teleferik projesinin startı, bugün düzenlenen tören ile verildi. Dünyanın en uzun hatlı telefeferiği olma özelliğini taşıyan yeni proje hizmete girince, İstanbul ile Uludağ oteller bölgesinin arası 2 saatin altına düşürülmüş olacak. Bursa’da 1963 yılında hizmete giren ve şehrin simgesi olan 4...
  5. Uludağ üniversitesinde yüksek lisans

2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Bahar yarı yılından itibaren Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalımızda İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başlatılacaktır. Programa başvurmak için başvuru tarihleri Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ilan edilecektir. Başlatılacak Programda Dersler akşam saat 17:00’den sonra yapılacaktır. Bu sayede, programa kayıt olan öğrenciler hem...