Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ üniversitesinde yüksek lisans

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında NEGATOSKOP tarafından paylaşıldı.

1. NEGATOSKOP

NEGATOSKOP CMNet Üyesi

2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Bahar yarı yılından itibaren Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalımızda İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başlatılacaktır. Programa başvurmak için başvuru tarihleri Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ilan edilecektir. Başlatılacak Programda Dersler akşam saat 17:00’den sonra yapılacaktır. Bu sayede, programa kayıt olan öğrenciler hem işyerlerinde çalışıp hem de yüksek lisans yapma şansına sahip olacaklardır. Program tüm mezunlarımıza açıktır. Ancak kontenjanlar sınırlı sayıda olup başvuru tarihleri ilan edildikten sonra Fen Bilimleri Enstitüsü’ne kayıtların ivedilikle yapılması uygun olacaktır.

Uludağ üniversitesinde yüksek lisans konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek Lisans !!

Merhaba arkadaşlar. Ben Yüksek lisans yapmayı düşünüyorum da. İşletme veya yüksek çevre müh. ünvanı yada buna benzer artık ne üzerine yapılabilir onuda bilmiyorum. onun için hangi sınavlara girmem gerekiyor. Yada tam olarak neler yapmam gerekiyor. Bilen yada yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  2. Yüksek Lisans

KONTAMİNE OLMUŞ TEHLİKELİ AMBALAJ ATIKLARININ BERTARAF EDİLDİĞİ BİR GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASINDA ÇALIŞIYORUM YÜKSEK LİSANSA BAŞLAYACAĞIM KONU SEÇMEK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SİZCE ÇALIŞTIĞIM YER HAKKINDA BİR KONUMU BULMALIYIM (NASIL BİR KONU OLABİLİR MESELA) YOKSA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR DAL VEYA ALAN VAR MIDIR? ŞU ALANDA PİYASA DAHA ÇOK İLERLİYO İLERDE BU SENİN İŞİNE YARAYABİLİR...
  3. Yüksek lisans

Arkadaşlar merhaba, Mühendislik yönetiminde yapılan yüksek lisansın ne gibi faydaları olabilir.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  4. Yüksek lisans hk.

Arkadaşlar çevre muhendisliğinde yüksek lisans yapmış olanlar bu konuda bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Birinci konu yüksek lisans için ne tür şartlar gereklidir. Örneğin ales ten min. kaç puan alınması gerekir. Ales hangi bölümleri yapmak gerekir ? ( say1 say2, söz1 vs. ) İngilizce olmazsa olmazlardan birtanesidir. kpds yada üds için min. ne kadar puan alınması gerekir? Ve Örneğin ben...
  5. Isg yüksek lisans

Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacaktı. İsg yüksek lisansı konusunda aranızda araştırma yapan yada bu konu üzerinde çalışan varmı acaba?? zaten yüksek lisans yapmak istiyorum bununda istediğim bir bölümde yapmak istiyorum. oda isg.