Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uluslararası geçerliliği olan dergiler-kaynaklar hk.

Konu, 'Türkçe Yayınlar - Dergiler' kısmında İbrahim Serin tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Serin

İbrahim Serin CMNet Üyesi

Merhaba sevgili meslektaşlarım,
    Öncelikle ilk defa yazdığım için bu başlığı nerede açacağıma karar veremedim. Umarım doğru yeri tercih etmişimdir.

Esas konuya hızlıca gelecek olursam;
    Hazırlamakta olduğum döküman için; takip ettiğiniz, bildiğiniz, çevre ile ilgili resmi ve/veya uluslararası geçerliliği olan dergi ve/veya herhangi bir yayın var mıdır?

Benim bildiğim SA Water var. Bunun dışında bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Science direct, google books gibi kaynaklarda faydalı olacaktır.

İbrahim Serin bunu beğendi.
  3. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Elsevier, araştırmalarımda çok yararlandığım bir kaynaktı...

İbrahim Serin bunu beğendi.
  4. İbrahim Serin

İbrahim Serin CMNet Üyesi

Uluslararası geçerliliği olan dergiler-kaynaklar hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından Güneş Enerjisi Duyurusu

Güneş enerjisine dayalı üretim tesislerinin bağlanabileceği trafo merkezleri ve baglantı kapasiteleri yayımlandı.
  2. 2011 uluslararası karikatür yarışması

Ödül alan karikatürler Kürşat Zaman-Birincilik Ödülü Kürşat Zaman- Onur Ödülü Musa Gümüş-İkincilik Ödülü Hüseyin Yetiş Palaz-Mansiyon Muammer Kotbaş- Mansiyon Vladimir Kazanevsky-Mansiyon
  3. Uluslararası su sempozyumu

30 Ocak 2014 tarihinde Uluslararası Su Sempozyumu gerçekleştirilecektir. (İklim Değişikliğinin Kıyı Kentlerine Etkileri) Kaynak:http://www.izmiriklim.org Ekte sempozyum programını görebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar