Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Eki Görüntüle 11419

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim verilecektir. Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri (1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra kayıt formunu vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Eğitim Antalya’da gerçekleştirilecek olup, otelin adı daha sonra web sitemizde yayınlanacaktır.

Türkiye Çevre Koruma Vakfı
    Tel :0 312 215 97 36
    E-mail : tucev@tucev.org

Eğitim kayıt formu için tıklayınız.

Eğitim programını indirmek için tıklayınız.

KASIM ve ARALIK EĞİTİMLERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 EKİM 2012

TRANSFER SAATLERİ
    18 Ekim 2012 ANTALYA HAVA LİMANI
    15:30
    18:30
    21:30
    Havalimanında 30 dakika bekleme söz konusudur

MANAVGAT OTOGARI
    15:00
    18:00
    21:00

İrtibat için:
    Tunahan AKTÜRK
    0 506 487 91 76

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

ÖNEMLİ NOTLAR (Lütfen okuyunuz...)

* Katılımcıların ücretlerini Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi T.C.Ziraat Bankası, Emek Şubesi,
    IBAN : TR46 0001 0007 6552 1264 12 5017 no'lu hesaba yatırmaları gerekmektedir.
    * Dekont no belirtilmeyen kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
    * Katılımcı ücretini yatırıp, aşağıdaki formu doldurmalıdır.
    * Katılımcılar faturalarını faaliyet sırasında fatura bankosundan temin edebilerler.
    * 18 Ekim otele giriş 21 Ekim çıkış olmak kaydıyla 19-20-21 Ekim tarihlerinde Sueno Hotels Beach Side'da gerçekleştirilecekir.
    e-posta : tucev@tucev.org
    KASIM ve ARALIK EĞİTİMLERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 EKİM 2012

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Eğitim Programı:

Ekli Dosyalar:

Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA)

Sayın İlgili; T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, "Çevre Görevlisi Belgesi"olan kişilere yönelik, “Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi” düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim...
  2. TÜÇEV (Antalya- Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Hk.

[FONT=Georgia]Arkadaşlar Merhaba; [FONT=Georgia]"TÜÇEV" eğitim programındaki izlenimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yaklaşık 150 kişilik katılımcı sayısı ile uygulamalı olarak eğitim verdim. Eğitimlerim 2 gün sürdü. Katılımcılara hem test ortamında hemde gerçek kayıtlar üzerinde uygulamalı olarak detaylı şekilde eğitim verdim. Adım adım Çevre Bilgi Sistemi ve e-çevre...
  3. TÜÇEV (SUNUMLARIM - Antalya-Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi

Arkadaşlar TÜÇEV'in eğitim seminerine katılamayan çevre mühendisi ve çevre görevlisi kullanıcıları için slayt ve sunumlarımı paylaşmak istiyorum. Rar dosyası olduğu için öncelikle çıkarmanız gerekmektedir Not: Bu bilgileri başka bir yerde bulamazsınız. Saygılarımla...
  4. Çevre ve sürdürülebilirlik sempozyumu - seven seas imperial/manavgat/antalya

Arkadaşlar 16.05.2013 tarihinde Seven Seas Imperial Otelde (Manavgat-Antalya) Çevre ve Sürdürülebilirlik Sempozyumu gerçekleştirilecektir. Ekte yer alan davetiye de gerekli bilgiler yer almaktadır. İrtibat için, Seven Seas Imperial Otel Sibel Hanım veya tarafıma ulaşabilirsiniz.