Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında gnc tarafından paylaşıldı.

1. gnc

gnc CMNet Üyesi

Sayın İlgili;

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, "Çevre Görevlisi Belgesi"olan kişilere yönelik, “Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi” düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim verilecektir. Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri (1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra kayıt formunu vakfımıza göndermeleri gerekmektedir.

İlk eğitim 18-21 Ekim tarihinde Sueno Beach Hotel/Side'de gerçekleştirilecektir.
    Türkiye Çevre Koruma Vakfı
    Web : www.tucev.org
    E-mail : tucev@tucev.org
    Tel :0 312 215 97 36

2. Seçil Sağlam

Seçil Sağlam CMNet Üyesi

Burdan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına seslenmek istiyorum. Neden eğitimler hep Antalya'da Antalyada ne var . Her sene her sene neden Antalya neden İzmir değil Neden İstanbul Değil Neden Ankara değil neden Antalya.....Antalya da ki Oteller para kazansın diyemi neden ??? Antalyada olmasının çevre açısından bir önemimi var. ???

3. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar eğitimci olarak bende katılıyorum.

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
  4. Neden Trabzon değil....

Tarık Durmuş bunu beğendi.
  5. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Bence de Trabzon olsun. Hem ziyaret hem ticaret hesabı :)

6. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Yetkililer öyle uygun görmüş diyebilirim, ben de Ankara'da eğitimci olarak katılacağım.

7. Gizem Uzunel

Gizem Uzunel CMNet Üyesi

3 Eğitimde Antalyada mı olucak, bununla ilgili bilgiye nasıl ulaşabiliriz.

8. yeni bir tatil yeri keşfedilmezse yine Antalyada olur:D

CMNet Okuru ve Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  9. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

tepkili arkadaşlarımıza bende katılıyorumm ... Erzurum da olsun !

10. realastala

realastala CMNet Üyesi

Böyle eğitimler Antalyada olacakca , bence yazın olsun:),Yazın olması Çevre Mevzuatları açıcından büyük önem arz ediyor..

11. Fatih Kemal Dinçer

Fatih Kemal Dinçer CMNet Üyesi

Neden mersin değil???

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  2. Uygulamalı çevre görevlisi eğitim programı hk.

Duyarlı bir üyemizden gelen mail ekran görüntüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkasında bakanlık olan bir eğitimde belli bazı firmalara ekteki mailin gönderilmesini hiç uygun bulmuyorum. Mailde de üstü kapalı olarak "eğitim zorunludur" imajı verilmektedir ki, bu hiç etik bir davranış değil. Ayrıca mailin geldiği kaynak "eğitim zorunluluğu" kısmının telefon ile de açık...
  3. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...
  4. TÜÇEV (Antalya- Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Hk.

[FONT=Georgia]Arkadaşlar Merhaba; [FONT=Georgia]"TÜÇEV" eğitim programındaki izlenimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yaklaşık 150 kişilik katılımcı sayısı ile uygulamalı olarak eğitim verdim. Eğitimlerim 2 gün sürdü. Katılımcılara hem test ortamında hemde gerçek kayıtlar üzerinde uygulamalı olarak detaylı şekilde eğitim verdim. Adım adım Çevre Bilgi Sistemi ve e-çevre...
  5. TÜÇEV (SUNUMLARIM - Antalya-Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi

Arkadaşlar TÜÇEV'in eğitim seminerine katılamayan çevre mühendisi ve çevre görevlisi kullanıcıları için slayt ve sunumlarımı paylaşmak istiyorum. Rar dosyası olduğu için öncelikle çıkarmanız gerekmektedir Not: Bu bilgileri başka bir yerde bulamazsınız. Saygılarımla...