Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygunluk yazısı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, tehlikesiz atık toplama ayırma belgesine başvuruda bulundum. il çevre müdürlüğünden tesisimize gelip kontrol edip ondan sonra mı uygunluk yazısı verılıyor? Bu konuda bılgısı olan var mı? uygunluk yazısı hangı asamada verılıyor? Şimdiden tesekkur ederım. Saygılarımla

2. Balaban Murat

Balaban Murat CMNet Üyesi

dilekçe ile çevre ve şehircilik il müdürlüğüne uygunluk yazısı için başvuruyorsunuz. il çevre müdürlüğünden bir ekip tesisi gelip yerinde inceledikten sonra fiziki şartları yerine getirmiş iseniz uygunluk yazısını veriyorlar..

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
Uygunluk yazısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. itfaiyeden uygunluk yazısı

Merhaba arkadaşlar; Bulunduğum teste itfaiye müdürlüğünden '' itfaiye yönünden herhangi bir sakınca yoktur. '' yazısını almak istiyorum. Bununla ilgili prosedürleri yerine getirdiğimi düşünüyorum. Daha önceden itfaiye müdürlüğünden böyle bir görüş alan bir arkadaş var mı.? Yangın tüpleri, hidrantlar, güvenlik uyarı levhaları, yangın çıkış merdivenleri vs... bunların dışında eksiklikler...
  2. il çevre uygunluk yazısı

il çevreden uygunluk yazısı gfb öncesi mi yoksa çevre izinleri aşamasındamı alınıyor
  3. Uygunluk Yazısı

İlgili dilekçe ektedir.
  4. İl Müdürlüğü Uygunluk Yazısı EK-1 kodu

Arkadaşlar Tanker yıkama tesisi ardından da kimyasal ve biyolojik arıtma tesisi yapacağız.Arıtma sonucu deşarj yapmayacağız aynı suyu tekrardan yıkama işleminde kullanacağız.EK-3B de deşarj lı arıtma bulunuyor. Arkadaşlar sizden ricam il müdürlüğüne yazacağım uygunluk dilekçesinde EK-1 kodunun yerine Tanker yıkama ve deşarjsız endüstriyel atıksu arıtma yerine hangi kodları yazmalıyım.
  5. Il müdürlüğü uygunluk yazısı

Arkadaşlar merhaba; il müdürlüğü uygunluğu denetimi geçirmek için başvuru yaparken atıksu yazısının da mevcut olması mı gerekir?