Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Valilik tespit raporu için rapor örneği

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Rıfat Yıldırım tarafından paylaşıldı.

 1. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
   
 2. Erkan Karakaya

  Erkan Karakaya CMNet Üyesi

  İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
  .........
  ..................................................................olarak ......................................................................... adresinde tehlikeli atık geri kazanım faaliyeti yapmaktayız. ÇKAGİLHY’in EK1 Listesi 8.1 maddesi ve EK2 Listesi 8.1 maddelerinde yer alan faaliyetlerimiz için çevre izni ve lisansı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi alınmıştır. Lisans aşamasında hava emisyonu konusunda “Emisyon Ölçüm Raporu”nu sunmamız gerekmektedir. Söz konusu raporda adı geçen “Valilik Tespit Raporu”nun tarafımıza verilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederiz. 05.07.2012
   
 3. Erkan Karakaya

  Erkan Karakaya CMNet Üyesi

  valilik tespit raporu emisyon izini alacak firmalardan istenen bir belge bu belge için bir dilekçe ile il müdürlüğünüze başvuruyrsunuz. Müdürlükte yerinde inceleme yaparak sizin bacanızın yüksekliği, kullandığın yakıt türüne uygun olarak bir rapor yazıyor. bunuda daha sonra izin lisans sürecinde sisteme yüklüyorsunuz.
   
 4. Adnan Sağlam

  Adnan Sağlam CMNet Üyesi

  il çevre ve şehircilik müdürlüğü valilik tespit raporunu doldurup ıslak imzalı olarak size teslim ediyor ve bu format emisyon ölçüm raporuna sonuna eklenerek sisteme yükleniyor.
   
 5. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  çok teşekkür ederim
   
Valilik tespit raporu için rapor örneği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Valilik tespit raporu

  arkadaşlar elinde çom'e gönderilmek üzere valilik tespit raporu dilekçe örneği olan var mı? Ayrıca gönderdikten sonra sonra ne zaman dönüş yaptıklarını bilen?
 2. Valilik Tespit Tutanağı

  İyi günler Arkadaşlar. il çevre müdürlükleri artık valilik tespit tutanagını danışmanlardan istemektedir. Çevre ve şehircilik bakanlığı logolu valilik tespit tutanagı boş formu olan var mı? Varsa paylaşabilirler mi? :islik:
 3. Valilik tespit raporu

  Bacası olmayan tesislerde ilgili il müdürlüğünden valilik tespit raporu isteminde bulunulur mu,bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim
 4. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

  Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.
 5. Valilik tespit raporu

  Merhaba Arkadaşlar, Danışmanlığını yaptığım bir firmam GFB'sini aldı. Sıra Çevre izninde emisyon ölçümü de yapıldı. İlk defa izin için başvuracağımdan dolayı valilik tespit raporu için dilekçe mi veriliyor işleyiş sırasını bilmiyorum dilekçe verilecekse bana mümkünse bir örnek verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.