Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Valilik tespit raporu için rapor örneği

Konu, 'ARŞİV' kısmında Rıfat Yıldırım tarafından paylaşıldı.

 1. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
   
 2. Erkan Karakaya

  Erkan Karakaya CMNet Üyesi

  İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
  .........
  ..................................................................olarak ......................................................................... adresinde tehlikeli atık geri kazanım faaliyeti yapmaktayız. ÇKAGİLHY’in EK1 Listesi 8.1 maddesi ve EK2 Listesi 8.1 maddelerinde yer alan faaliyetlerimiz için çevre izni ve lisansı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi alınmıştır. Lisans aşamasında hava emisyonu konusunda “Emisyon Ölçüm Raporu”nu sunmamız gerekmektedir. Söz konusu raporda adı geçen “Valilik Tespit Raporu”nun tarafımıza verilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederiz. 05.07.2012
   
 3. Erkan Karakaya

  Erkan Karakaya CMNet Üyesi

  valilik tespit raporu emisyon izini alacak firmalardan istenen bir belge bu belge için bir dilekçe ile il müdürlüğünüze başvuruyrsunuz. Müdürlükte yerinde inceleme yaparak sizin bacanızın yüksekliği, kullandığın yakıt türüne uygun olarak bir rapor yazıyor. bunuda daha sonra izin lisans sürecinde sisteme yüklüyorsunuz.
   
 4. Adnan Sağlam

  Adnan Sağlam CMNet Üyesi

  il çevre ve şehircilik müdürlüğü valilik tespit raporunu doldurup ıslak imzalı olarak size teslim ediyor ve bu format emisyon ölçüm raporuna sonuna eklenerek sisteme yükleniyor.
   
 5. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  çok teşekkür ederim