Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Valilik tespit raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevtap Şanseçer tarafından paylaşıldı.

 1. Sevtap Şanseçer

  Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

  Bacası olmayan tesislerde ilgili il müdürlüğünden valilik tespit raporu isteminde bulunulur mu,bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim
   
 2. Valilik Tespit Raporu yalnızca bacalar ile ilgili değildir. Tesiste alan kaynak (taş ocakları gibi) ya da proses dışı baca (toz silosu vb.) varsa söz konusu raporun düzenlenmesi gerekir. Sektör hakkında bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olmaya çalışırım.
   
  Fatih Mezarcı bunu beğendi.
 3. Sevtap Şanseçer

  Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

  evet bende zaten taş ocakları için sormuştum ilginiz için teşekkür ederim
   
 4. Murat Akyüz

  Murat Akyüz CMNet Üyesi

  Valilik Tespit Raporu tesislerin Ek-1 veya Ek-2 de olup olmadığına bakılmaksızın İzin başvurusunun tamamlanması esnasında Emisyon Ölçüm Raporunun ekinde sunuluyor değil mi?
   
 5. Sanayi Kaynaklı Hava Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliği 8. maddesi c bendi gereğince Ek-1 ve Ek-2 de yer alan işletmeler için gerekmektedir.
   
Valilik tespit raporu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Valilik tespit raporu

  arkadaşlar elinde çom'e gönderilmek üzere valilik tespit raporu dilekçe örneği olan var mı? Ayrıca gönderdikten sonra sonra ne zaman dönüş yaptıklarını bilen?
 2. Çevre ve orman bakanlığı /valilik

  merhaba arkadaşlar, katı atık yönetiminde 3 tonluk bir tonaj ile katı atık depolama imkanımız olduğunu belirttmiştir. fakat şuanda 3 ton da aşırı derecede fazla katı atık olduğundan dolayı ve katı atık yönetimi planında 3 ton dememişden dolayı bu yanlış beyan olmaktadır. bunun ne gibi sakıncaları vardır _ çevre kanunu baktığımda yanlış beyan için herhangi bir not bulamadım bana yardımcı...
 3. Valilik Tespit Tutanağı

  İyi günler Arkadaşlar. il çevre müdürlükleri artık valilik tespit tutanagını danışmanlardan istemektedir. Çevre ve şehircilik bakanlığı logolu valilik tespit tutanagı boş formu olan var mı? Varsa paylaşabilirler mi? :islik:
 4. Valilik tespit raporu için rapor örneği

  İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
 5. Valilik tespit raporu

  Merhaba Arkadaşlar, Danışmanlığını yaptığım bir firmam GFB'sini aldı. Sıra Çevre izninde emisyon ölçümü de yapıldı. İlk defa izin için başvuracağımdan dolayı valilik tespit raporu için dilekçe mi veriliyor işleyiş sırasını bilmiyorum dilekçe verilecekse bana mümkünse bir örnek verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.