Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ve bir cumartesi daha

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bora Yerlikaya tarafından paylaşıldı.

1. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

Cumartesiciler günaydın..

2. nseeay

nseeay CMNet Üyesi

çalışmak ile çalışmamak arasında kaldığım saçma bir gün.

Ve bir cumartesi daha konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ve bir hakkımız daha var artık :)

Değerli meslektaşlarım, Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik Yeterlilik Belgesi Tebliği Taslağı 2010 yılında yayımlanmış ve Odamız tarafından bu konuda Bakanlık ile bir dizi görüşme yapılmıştır. Oda Yönetim Kurulu tarafından yapılan mücadele toprak kirliliği ile ilgili konularda çevre mühendislerinin...
  2. hangisi daha uygundur?

Arkadaşlar merhaba, yeni mezun bir arkadaşım şu an iş aramakta ve iki seçenek çıktı karşısına. birincisi bir maden müh. yanında ÇED raporu hazırlamak. diğeri ise tıbbi atık yönetimi yapan bir firmada çalışmak. açıkçası benim şu an ki işim nedeniyle yönetmelikler ve bu konulara uzak kaldım. ÇED de yeterlilik nedir nasıldır tam olarak bilemiyorum? yani kaç yıl o iş yerinde çalışması...
  3. Odamız artık daha kurumsal ve daha bilim-teknik odaklı

Öncelikle Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu 'na röportaj talebimizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Merhaba, www.cevremuhendisleri.net internet sitesinin ben de bir üyesiyim. Oldukça önemli bir platform ve geniş bir yelpazade faaliyet yürütüyorsunuz. Meslektaşlarımızı, öğrencileri bir araya getirmeniz çok kıymetli. Uzun zamandır mesleğimize ve Odamıza verdiğiniz katkılardan...
  4. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...