Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vergi numarası olmayan yerler

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İbrahim Uysal tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Arkadaşlar vergi dairesi olmayan yerlerin Çevre Bilgi Sistemine kaydı ve protokol yapılmasıyla ilgili uygulama yapan var mı?

ÇBS ye kaydettiğim yer izin portalında protokol yükleme kısmında hiç bir yer ismi çıkmıyor.?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

işletmenin mi vergi numarası yok ?

3. İbrahim Uysal

4. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

haklısın İbrahim, vergi nosu olmayan yerlerin(site) ÇBS de kaydı yapılıyor lakin izin portalından protokol yapamıyorsun. bakanlık sisteminde bir sıkıntı var bu konuyla ilgili çalışma yapılıyormuş.

5. İbrahim Uysal

:) nerelerdesin görüşemiyoruz. vergi numarası olmayan yerlerle ilgili sıkıntı devam ediyor. Bilgi işlemle de görüştüm ama. Sonuç yok. Sizde yeni haberler var mı?

Şafak Yılmaz bunu beğendi.
Vergi numarası olmayan yerler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj yapılabilecek yerler

"Tubitak-Mam 2010 Yaz Dönemi Staj Başvuruları, 8 Şubat 2010 tarihinden itibaren ::TÃœBÄ°TAK MARMARA ARAÅTIRMA MERKEZÄ° :: adresinde yayınlanacak olup, Başvuru Formu 19 Şubat 2010 Cuma mesai saati sonuna kadar açık kalacaktır." Ayrıca ÇMO İstanbul Şube'nin staj yapacak öğrenciler için başlattığı bir çalışma mevcut. Tüm BTBli firmalara staj alım formu gönderip stajer alım...
  2. Aynı vergi numarasına sahip tesisler

Merhaba, aynı vergi numarasına sahip tesisler için e izinde sisteme giriş yapma konusunda sıkıntı çekiyorum. bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
  3. Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

merhabalar (Hesap IBAN No: TR3100 0100 0760 0600 2368 5001) bu hesap numarası kapandı dediler bankada parayı yatıramıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz????????
  4. Vergi muafiyeti

İyi Günler Arkadaşlar, bazı atıkların ( kimyasal ürünler ve hammadeler) vergiden muaf olma ile ilgili olarak illa bertaraf firmasına gönderilme mevcuriyeti var mıdır?
  5. Sanayi sicil numarası

merhaba arkadaşlar atık aldığım firmanın şimdiye kadar girdiğim sanayi sicil numarasının yanlış olduğunu öğrendim. böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı? il çevreyi arayıp tüm bildirimlerin iptalini mi istemeliyim. yardımlarınızı bekliyorum.