Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalıtım malzemesi ve asbest içeren inşaat malzemesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

17 06 04 (17 06 01 ve 17 06 03 dışındaki yalıtım malzemeleri) kodlu atığı alan lisanslı firmaya ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

Yalıtım malzemesi ve asbest içeren inşaat malzemesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Biyolojik filtre reaktörler (bfr) için dolgu malzemesi alternatifleri

Biyolojik Filtre Reaktörler (BFR) klasik filtre sistemlerinin modifiye edilerek atıksu arıtımı amacıyla kullanıldığı yeni teknolojilerdir. Günümüzde farklı isimler altında geliştirilen biyolojik filtreleri birbirinden ayıran özelliklerin başında filtrelerde kullanılan dolgu malzemeleri gelmektedir. Sunulan makalede “pellet” olarak isimlendirilen, su yumuşatma sistemlerinden atık olarak çıkan...
  2. İş Güvenliği Malzemesi Teslim Tutanağı

İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ TESLİM TUTANAĞI VE TAAHHÜTNAME Adı Soyadı : SSK Sicil Numarası : Aşağıda belirtilen iş güvenliği malzemelerini, tam ve çalışır vaziyette teslim aldım. Bu malzemeleri iş esnasında; mutlaka kullanım kılavuzunda yazılı olduğu ve okuduğum ve tarafıma öğretilen şekliyle kullanacağımı; bu malzemeleri gerektiğinde kullanmadığım takdirde meydana gelecek olaylardan,...
  3. Atıksu Arıtma Tesislerinin İnşaat Esasları ve İnşaat Sırasında Karşılan Sorunlar

Merhaba arkadaşlar AAT'lerin inşaatı ve inşaat sırasında karşılaşılan problemler hakkında bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.
  4. Bitümlü yalıtım membran levha ve gres yağı ptd

Merhaba arkadaşlar; Gres yağı ve bitümlü membran levha proje tanıtım dosyası hazırlıyorum. Ancak elimde örnek ptd ve yeterli bilgi olmadığından biraz zorlanıyorum. Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..
  5. Filler malzemesi atığı

Asfalt plentlerinde Döner Kurutucu (Drayer) dan kurutulmak için geçirilen agreganın içindeki ince, kristalize malzemeye filler malzemesi denmektedir. Bu malzeme asfaltta bağlayıcı eleman olarak kullanılmaktadır, ancak bu malzemenin çoğu kısmı da atık olarak ortaya çıkmaktadır. Bu atık çimento yada briket yapımında kullanılmaktadır. Fakat plent tesisleri genel de bu tür tesislere uzak olduğu...