Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yangın ekipmanı köpük arabası hk.

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında keops tarafından paylaşıldı.

1. keops

keops CMNet Üyesi

köpük arabası ile ilgili bir eğitim vermeyi düşünüyoruz bu konu ile ilgili elinde döküman slayt olan varsa paylaşabilrise sevinirim teşekkürler

yangın ekipmanı köpük arabası hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Evsel Atıksuda Köpük Oluşumu

Arkadaşlar kimyasal + klasik aktif çamur prosesi uyguladığımız arıtma tesisimizdeki bakteri tamamen yok oldu. Yeniden bakteri üretebilmek amacıyla evsel atıksuyu bir havalandırma havuzunda endüstriyeli diğer havalandırma havuzuna topladım. Evsel atıksuyla havuzu doldurduktan sonra yeni evsel atıksu girişini endüstriyele bağlayıp diğer havuzda topladığım evsel atıksuyu şekerle beslemeye...
  3. yüzen çamur ve köpük

fabrikada 10m3/sa debiye sahip evsel bir atıksu arıtma tesisinde çökeltme havuzunda yüzen çamur problemim var benden önce tesisle kimse ilgilenmemiş ve gecen hafta çökeltme havuzunun yüzeyinden 50 cm kalınlığında çamur keki aldık. ben bu olay sonunda oksijen miktarını arttırdım bu kez havalandırma havuzunda kahverengi köpük oluşmaya başladı ve çökeltme havuzunda hala yüzeyde çamur var. tamamen...
  4. Aktif çamur tesislerinde kabarma ve köpük oluşumu

Çevre mikrobiyolojisi final sınavı konularımdan biri,sizinle de paylaşmak istedim.İyi çalışmalar...
  5. Köpük kırıcı

Günlük debisi yaklaşık 50m3 olan endüstiriyel atık su arıtma tesisi için köpük kırıcı ihtiyacım var. Tavsiye edebileceğiniz markalar varsa çok iyi olur. Tabi ekonomik olmasıda önemli. Şimdiden teşekkürler.