Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Merhaba;

İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz.

* Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır.

* Seminere katılım ücretsizdir.

* Katılım için www.iyem.com.tr adresinde yer alan eğitim semineri katılım formunun doldurulup, gönderilmesi gerekmektedir.

* Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan, öncelik, başvurusu sırasına göre belirlenmektedir.

* YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) semineri, düzenli seminer konuları arasında yer almakta olup, yılda yaklaşık 4 kez düzenlenmekte, tarihler ise altı aylık programlar çerçevesinde duyurulmaktadır.

* Seminer sonrasında, Başarı veya Katılım Belgesi verilmektedir.

İlginize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla...
    Sibel Akova
    İzocam Tic.ve San. A.S.
    Teknik Pazarlama Müdürlüğü
    İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi
    ((0262) 754 81 71 -72
    Fax (0262) 754 81 73
    akova@izocam.com.tr

2. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem- konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın Güvenliği Semineri

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ekim-Aralık 2009 eğitim programı çerçevesinde, 09-10.11.2009 (Pazartesi-Salı) tarihinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Yangın ve Mücadele

Kaynağını bilmediğim bir sunum. Kaynağını bilenler iletirse gerekli düzenlemeyi yapabiliriz.
  3. Yangın

Sadettin Baysal tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Yangın eğitimi (milli eğitim onaylı) (istanbul, bostancı)

Eğitim hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz, Kurumumuzla Şehit Büyükelçi İsmail Erez Teknik ve Endüstri Lisesi müdürlüğü arasında yapılan protokol doğrultusunda [COLOR=#2a2a2a][FONT=Segoe UI]T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN onaylı Yangın Eğitimi Kursu düzenlenecektir. [COLOR=#333333]PROGRAMIN DAYANAĞI: 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumlan Kanunu, 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kânunu,...
  5. Ilk sağlık müdürlüğü onaylı ilk yardım eğitimi ve yangın (nilüfer bursa)

[COLOR=#444444][SIZE=15px][COLOR=#c00000]Cese Akademi İlkyardım Eğitim Merkezi [COLOR=#444444][SIZE=15px][COLOR=#c00000]İlkyardım Eğitimi: [COLOR=#444444][COLOR=black] Resmi Gazete Tarihi: [COLOR=black]22/05/2002 [COLOR=#444444][SIZE=15px][COLOR=#c00000]İlkyardım:[COLOR=black] Herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar...