Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yapay sinir ağları...

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında es_o_es tarafından paylaşıldı.

1. es_o_es

es_o_es CMNet Üyesi

yapay sinir ağlarıyla hava kirliliğine ilişkin çeşitli parametlerin ölçümleri hakkında anlaşılabilir kaynakları olanlar varsa,yardımcı olabilmelerini rica ediyorum...

yapay sinir ağları... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çözünmüş oksijen değişiminin Yapay Sinir Ağları ile belirlenmesi: Kızılırmak Nehri

itüdergisi/d mühendislik Cilt:5, Sayı:3, Kısım:1, 30-38 Haziran 2006 [COLOR="Red"][SIZE="2"] Çözünmüş oksijen değişiminin Yapay Sinir Ağları ile belirlenmesi: Kızılırmak Nehri Örneği Oktay ÖZKAN*, Cumali KINACI, Şeref SAĞIROĞLU İTÜ İnşaat Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü,34469, Ayazağa, İstanbul Özet Bu çalışmada nehirlerdeki çözünmüş oksijen...
  2. Mühendisleri sinir eden muhabbetler ... :)

Arkadaşlar mühendisler için en kıl ve öldürmek isteyeceğimiz insanların biz mühendislerle yaptıkları muhabbetler :D ( Argo sözler içerir, o yüzden + 18 :)) Çeşitli Mühendislik muhabbetleridir... nerde okuyorsun -yıldız makina -aaa bizim ahmet var orda tanıyor musun? -yok tanımam ----------------------------------------------- - sen makine mühendisiydin degil mi? - evet - bizim çamaşır...
  3. Yapay Sulak Alanlar

Eski Köy İşleri Genel Müdürlüğü şuanda ise bağlı olduğu İl Özel İdareleri yapay sulak alanlarla atık su arıtımına ilgi göstermekte çeşitli destekler vermektedir. Forumda hızlıca baktım ama malesef konuya çevre mühendisleri larak pek bir ilgisiz kalmışız gibi. İl özel idarelerinin kapısına gidene kadar bir çevre mühendisi olaraka gerek teorik gerekse de pratik bazı bilgilerle gitmeyi isterim...
  4. Yapay sulak alan

yapay sulak alan projesi hazırlık aşamasındayım; L;W oranı hesabı tamam;1:5 oranı tamam, fakat giriş ve çıkış kısımlarındaki 50 mmlik çakılların kaplayacağı alanı hesaplayamıyorum,yardımcı olursanız sevinirim..lütfenn..
  5. Uzun vadeli sınır değerleri

Hava Kalitesi Değerlendirme ve Yönetimi Yönetmeliğinde anlatılan uzun vadeli sınır değeri ne anlam ifade eder?[/FONT]