Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardim

Konu, 'ARŞİV' kısmında burhan göksu tarafından paylaşıldı.

1. burhan göksu

burhan göksu Misafir

meraba arkadaşlar ben çevre görevlisi olarak bir firmada çalışıyorum daha doğrusu yeni başladım firmam beni bakanlığa internet ortamında bildirdir ben de onayladım ve kullanıcı sayfamdaki meslek bilgileri alanında firmamın adı görünüyo ancak firmanın tesis kaydı sayfasından kaydını yapamaıyorum hata veriyor sizce sorun ne neyi eksik yaptım?

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

firmanızın adı görünüyor ise daha önceden tesis bilgileri kaydedilmiştir. Ancak o bilgileri güncelleyebilirsiniz.

3. burhan göksu

burhan göksu Misafir

teşekkürler göksel bey yani kaydetmeye gerek yok mu yeniden?

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Eğer ekranda tesisinizin ismini görüyorsanız tekrar kaydedemezsiniz.Ancak güncelleme yapabilirisiniz.Çevre Görevlisi Ata ile kendinizi tesisinize çevre görevlisi olarak atayabilirsiniz.

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

tekrar kaydedemezsiniz, ama siz tesis bilgilerini kontrol edin, bir hata olmasın. Bunun dışında gfb başvuru sürecine geçebilirsiniz.

6. burhan göksu

burhan göksu Misafir

Related Contents

sözleşme.jpg
biz bu şekilde bir madde dahil ederek sözleşmeyi yenilemiyoruz; sözleşmenin yenileceğine dair de bir madde görmedim yönetmeliklerde açıkcası
IMAG0528.jpg
Resim olsa da görsek... Resim torbanın katlanmış hali içinde hammadde tozu olduğundan çok açamadım ebat olarak bigbag ile tam olarak aynı.
bilsan.png
GEÇİCİ FAALİYET BELGESİ başvurusu kapsamında İZİN LİSANS PORTALINA yüklediğimiz bazı evrakları güncelleştirip tekrar yüklememiz gerekiyor.Tekrar nasıl yükleyebiliriz? Tekrar yüklemek istediğim...
5d087372annegoogle.png
Mesajı okuyunca aklıma direkt aşağıdaki geldi nedense.. Daha açıklayıcı mesajlar yazmak bu kadar mı zor. ki siz belkide işinizi günlerce kısaltacak yardımlar istiyorsunuz. Bize 2 dk vakit ayırıp...
çöp konteynırı.png
ARKADAŞLAR GÜVENİLİR UYGUN ALDIĞINIZ Bİ SİTE VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. 15 ADET LAZIM
upload_2017-5-5_6-5-26.jpg
Ergitme kapasitesi 14 ton/saat ve üzeri olan kupol ocaklarında ergitme süresince meydana gelen atık gazlar toplanıp toz arıtma tesisine gönderilmelidir. Ergitme kapasitesi 14 ton/saat’e kadar olan...
kulak tıkacı.JPG
Merhaba, Fabrika çalışanlarının kullanmış oldukları kulak tıkacı/tıpası için bertarafta kullandığınız atık kodu nedir, yardımcı olabilir misiniz? Tehlikesiz olmadığını düşünüyorum, tıbbi atık...