Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaz dönem stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında e.soylu tarafından paylaşıldı.

1. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

Atıksuların arıtılmasına ilişkin gerçekten kendimi geliştirebileceğim bana faydalı olacak bir yerde staj yapmak istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

hangi ilde yapmak istediğini söylersen yada nerelerde yapabileceğini. Ona göre fikir veren çıkar.

3. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

Burdur, Antalya, Isparta illeri tercihimdir

4. Cengiz İşleyen

Antalyayı düşünüyorsan Asata Başvur eskiden çok güzel eğitim veriyorlardı. labratuar stajı için ideal bir yerdir.

5. Cengiz İşleyen

ben orda yapmıştım bir kere naylon staj yapma şansı vermiyorlar. ellerinden gelen her şeyi öğretiyorlardı. orda başlarsan bir kaç kişiye selam yollamak ta isterim :)

6. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

önerinizi değerlendireceğim. ilgilendiğiniz için teşkkrler :)

Yaz dönem stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. lab. stajı mı tesis stajı mı?

Ben çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 30 iş günü staj yapmam gerekiyor. Okulum lab. stajı olsun ya da işletme stajı olsun gibi bir zorunluluk koymuyor. Ben İSKİ'ye başvurmayı düşünüyorum ama orada lab. stajı mı yapsam yoksa tesiste mi yapsam karar veremiyorum. 2. sınıf öğrencilerine lab. stajı öneriliyor ama İSKİ ye seçilmek zor ve seçilirsem seçilmişken 30 günü de lab....
  2. Geçmiş Dönem Belgelendirme

Merhaba, Firmamız bu yıl içersinde bir isim değişikliği yaptı. Fakat aynı TAT numarasıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önceki firma ismimizle yaptığımız bildirimleri belgelendirirken bir sorun yaratırmı? Çünkü geri dönüşüm firmalarına kestiğimiz faturalar eski firma ismiyle kesildi.
  3. 3.sınıf (5.dönem) Çevre Biyoteknolojisi Ders Notları

Çevre Biyoteknolojisi dersini alan arkadaşlar için .pdf halinde ders notları. Umarım faydalı olur..
  4. Demokratcevmuh 10. dönem adaylarımız

‘’DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ’’ MAVİ LİSTE “Demokrat Çevre Mühendisleri” grubu olarak, yönetmelikler ile mesleğimizin yok edilmeye çalışıldığı, kararnameler ile meslek örgütümüzün demokratik ve bağımsız yapısının tehdit edildiği, rant projeleri ile doğamızda ve kentimizde geri dönüşü mümkün olamayacak yıkımların yaşandığı bu günlerde, Çevre Mühendisleri Odası’nın geleneği olan demokrasi, emek,...
  5. Çmo 12. dönem yönetim kurulu seçimi

Delege olanlar kimi başkan görmek istediğini yazabilir mi kimse ilgilenmiyor mu mesleğiyle haydi bekliyoruz yazın millet konuya bakıp geçmeyin yazın :D demek ki bu oda kimsenin umurunda değilmiş dağılın :) Oda seçimi 16 Mart 2014 Pazar Günü bütün delegelerin odaya sahip çıkmak adına seçime katılmasını bekleriz Delege Listesi ekteki dosyadadır. Listede ismi bulunan arkadaşlar cevap...