Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yaz okulu

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

arkadaşlar Sakarya' da yaz okulunda Su Kalitesi Kontrolü dersi açılıyor mu???

2. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

merhaba,

saü 2010 mezunuyum su kalitesi dersi bülent hocanın dersiydi sanırım.

benim gibi birçok kişinin o dersi çok iyiydi açılmamıstı dıye hatırlıyorum.. Cok talep olursa acılır tabiki.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Geçen seneye kadar açıldığı pek olmamıştır ancak bu sene A ve B diye ikiye ayrıldı açılma ihtimali daha yüksek. 15 kişi o dersi seçerse açılır diyor ayhan hoca

4. Aykut Moralar

Aykut Moralar CMNet Üyesi

anladığım kadarıyla cansu dışardan yaz okulu kaydı yaptırmak için bu soruyu sormuş.bunun muhattabını sakarya üniversitesini arayarak öğrenebilirsin.çünkü bizim sözlerimiz afaki kalır.ben orda bölüm derslerinin yaz okulunda açılmadığını görmüştüm.benim tavsiyem o dersin hocası kimmiş diye bir öğrenir o hocayla iletişime geçersen daha doğru olur.

Seda Güney bunu beğendi.
  5. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

bülent şengörür hocamız pek öğrencileri bırakmaz.. o yüzden açılması zor bence

6. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Çoooook teşekkürler. evet tek ders sıkıntım oldu. çakışma probleminden dolayı alamadım o dersi. bitirme projesi dahi hepsini aldım. aradım bugün de Sakarya'yı mayısta belli oluyormuş.

7. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

bülent hoca mı bırakmaz :) çatır çatır adam bırakır bülent hoca yanına gidip not dilenmediğin sürece. dersi bir arkadaşın dediği gibi 2ye ayırdılar. B grubuna Meral yurtsever hoca giriyor. o da bırakmaktan çekinmez. benim fikrim muhtemelen açılır.

Cansu Bağ bunu beğendi.
yaz okulu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yaz okulu

arkadaşlar merhaba, arkadaşım hava kirliliği ve kontrolü dersinden kalmış. mevcut durumda okulu uzuyor. yaz okulunda bu dersi açan hangi üniversiteler var? Hangi üniversitenin açtığını nasıl öğrenebilirim. şimdiden teşekkür ederim.