Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaz stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Buğra ALICI tarafından paylaşıldı.

1. Buğra ALICI

Buğra ALICI CMNet Üyesi

Tübitak MAM'da staj yapmak istiyorum yapan arkadaşların fikrini alabilir miyim?:kötü:

Yaz stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. lab. stajı mı tesis stajı mı?

Ben çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 30 iş günü staj yapmam gerekiyor. Okulum lab. stajı olsun ya da işletme stajı olsun gibi bir zorunluluk koymuyor. Ben İSKİ'ye başvurmayı düşünüyorum ama orada lab. stajı mı yapsam yoksa tesiste mi yapsam karar veremiyorum. 2. sınıf öğrencilerine lab. stajı öneriliyor ama İSKİ ye seçilmek zor ve seçilirsem seçilmişken 30 günü de lab....
  2. Yaz dönem stajı

Atıksuların arıtılmasına ilişkin gerçekten kendimi geliştirebileceğim bana faydalı olacak bir yerde staj yapmak istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. isletme staji

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?
  4. Yaz stajı

4 temmuz -18 agustos arasi muhtemel olan stajimi basda trabzon veya kirklareli (lüleburgaz özelllikle ) yapmak istiyorum. 3. sinif ögrencisiyim geçen yil belediyede yaptigim stajde amele gibi kullanilmaktan baska bir sey ögrenmedik son stajimin gerçekten verimli geçmesini istiyorum bu yüzden iyi bir yer olmasini buralarda gerçekten bizlere bir seyler verilmesini istiyorum. öncelikli olarak...
  5. 2014 yaz stajı

2014 yaz dönemindeki stajımı istanbulda enerji sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yapmak istiyorum. Bazı araştırmalar yaptım ancak yetersiz. Başvuru yapabileceğim, çevre mühendislerinin de görev aldığı firmaların isimlerini verirseniz başvuru seçeneklerim artacaktır. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Aydın