Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yem fabrikaları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında timur01 tarafından paylaşıldı.

1. timur01

timur01 CMNet Üyesi

arpa mısır bugday kepek kullanarak karma yem imalatı yapan tesisler ÇKAGİLHY hangi maddeden giriyor yardımcı olabilirmisniz?

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

ek-2 7.3 Bitkisel ve hayvansal ürünlerin nihai paketlendiği tesisler.* tabi paketleme varsa

3. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Kurutma tesisi var ise 7.25 Hayvan yemi kurutma tesisleri

4. timur01

timur01 CMNet Üyesi

kurutma yok yani bu durumda sadece 7.3 tenmi giriryor

5. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

Yem fabrikaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Un veya Yem Fabrikaları

Un veya yem fabrikaları izin lisans yönetmeliğinde yer almıyor...kapasiteleri çok büyük olsalarda bu tesislerin herhangi bir izin alması gerekmemesi ilginç değil mi sizce de ? yoksa ben yanılıyor muyum ?
  2. halı yıkama fabrikaları

mrb arkadaslar gecen su kirliliği kont. yönt. izin alınması gerekli olan işletmeler arasında gördüm buna dayanarakdan desarj izni almak gerekli oldugundan cevre danısmanlık hizmeti almak zorundamıdır. zorunluluk varsa kapasiteye baglımı dır ?
  3. Salça Fabrikaları

arkadaşlıklar öncelikle merhaba. bir salça fabrikasına fiziksel ve biyolojik arıtma yapmam gerekli bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. eksantrik mil fabrikaları

eksantrik mil üretimi yapan bir işletme çevre izin ve lisanları ile ilgili olarak kapsamdamıdır
  5. Un Fabrikaları

Elinde un fabrikasına ait proses özeti olan arkadaşlar var mı eğer yoksa un fabrikalarında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir yardımcı olur musunuz,yorumlarınızı bekliyorum