Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bitirme operasyonu (çevre danişmanlik ve çevre görevlisi)

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Emrah Bozkaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emrah Bozkaya

Emrah Bozkaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar yeni yayımlanan ve çok mantıksız olan çevre görevlisi ve danışmanlık firmaları hakkındaki yönetmelik hakkında çevre mühendisleri odasına görüş bildirelim

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Yeni bitirme operasyonu (çevre danişmanlik ve çevre görevlisi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalrı hakkında yönetmelik yayınlandı.Tüm çevre mühendisleri çevre görevlisi oldular. Yönetmeliğe aşağıdaki linkten veya EKTEN ulaşabilirsiniz. http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/11/20101112-10.htm
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Tat tesisine yeni başlayan çevre mühendsi (çevre görevlisi) sırası ile ne yapmalıdır..

merhabalar. ben tat firmasında yeni göreve başladım fakat yeni mezun olduğum için ve başka çevre mühendisi çalışmadığı için neler yaoıcagımı bilmiyorum. örneğin: AYLIK FALİYET RAPORU NASIL OLMALI VEBUNU HANGİ SİTEME YÜKLEMELİYİM İÇ TETİK RAPORU NASIL OLMALI BUNUDA NASIL SİSTEME YÜKLEMELİYİM KÜTLE DENGE DİYE TERİMDEN BAHSEDİLİYOR FORUMDA BU NEDİR NASIL YAPABİLİRİM SENEDE KAÇ KERE YAPILMASI...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.