Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

yeni çevre kanunu, çevresel etki değerlendirmesi yönetmeliği ve avrupa birliğine uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

Ekli Dosyalar:

2. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

bilgi için teşekkürler.acaba birde dosyaları verirken kaynakları belirtmeniz mümkünmü?

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

ulaşılabilecek tek kaynak http://www.cevremuhendisleri.net/ dir.. ;)

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

yanlış anlamanızı istemem.. kaynak verilmesi gereken paylaşımalarda zaten veriyorum... ki gerekli de biçok durumda ;) ama bu tür paylaşımlarda (sempozyum kongre vs) herhangibir kaynak söz konusu değil.. kendi bilgiye ulaşabilme çabam diyelim... bu yüzden de tek kaynak burası ;)

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

ok anladım.bende de çok fazla kaynak var bir çok kaynağın kendisi bende mevcut.onları site isimlerine göre ayırt edebiliyorum o yüzden sordum.tekrar tekrar indirdiğim çok oluyor aynı bilgiyi.kaynak o yüzden lazımdı bana ama problem deil.haklısın bu konuda :)

6. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

şimdi sizi daha iyi anladım :) sizinde beni anlamış olmanız çok güzel ;) sizdeki dokumanlarıda en kısa sürede sitemizde görmek isteriz...

7. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

siteye daha yeni üye oldum.siteyi iyice bir inceleyip farklı olan bilgileri tabikide paylaşırım.karşılıklı olarak bilgileri ayıklamam gerekiyor çünkü :)

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

inceleme süresinin kısa olması tek temennim :D en kısa zamanda bekliyoruz paylaşımlarınızı Uğur bey.. yeni ve aktif üyelere ihtiyacımız var doğrusu ;)

9. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

benimde temennim aynı :)

10. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

site neden bu kadar çok hata veriyor dosya yüklemesi yaparken.bir dosya yükleyemedim gitti.hata oluştu hata oluştu dio başka birşey demiyor :mad:

11. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

sitede herhangibir hata mevcut değildir...hata tamamen kullanıcı bazlı.. örneğin word gibi dosyalarda 1mb, rarlı dosyalarda ise 1.5mb kotaı var, görmüş olmanız lazımdı eklenti kısmında.. buna dikkat ederek paylaşımlarınızı yaparsanız sorun çıkmayacaktır..daha büyük dosyalarınızı çeşitli upload sitelerine upload ettikten sonra buradan rahatlıkla paylaşıma sunabilirsiniz..

İyi paylaşımlar ;)

12. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

dosyanın büyüklüğünü kontrol ettim o sınırı aşmıyor.

13. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Dosyatipi ve Max. Dosya büyüklüğü esas kriterdir..dosya tipi ve büyüklüğünü yazar mısınız? ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyoruz..ben hergün defalarca paylaşımda bulunuyorum ve hiçbir sorun çıkmıyor..

14. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

şehir dışındaydım.tekrardan teknolojiyle tanıştım dosyamı kontrol ettim senin haklı olduğunu gördüm yanlış feryat için kusura bakma :)

15. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

önemli değil.. siz bana güvenin yeter ;)

16. Lebriz Kuşçu

Lebriz Kuşçu CMNet Üyesi

Cevap: Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

bende de hata verdi geçenlerde..anlamadım nedenini....dosya yüklemek istedim..bir türlü yapamadım....dosya yükleyip arkadaşlar ile paylaşmak istedim ama olmadı ...neyse..tekrar deneyeceğim...belki bu sefer olur....

Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve orman bakanlığına çevre uyum belgesi için yapılacak müracaatta istenen belge

ATIK PiL VE AKÜMÜLATÖRLERiN YÖNETiMi hakkındadır. 1-DİLEKÇE -Tarih, sayı, firma kaşesi ve yetkili imza yer alacaktır. 2- PİLLER İÇİN KOTA UYGULAMASI MÜRACAAT FORMU - Yönetmeliğin 25 inci maddesi gereğince pil ithalatçıları bir önceki yıla ait ithalat ve satış miktarlarını göz önünde bulundurarak dolduracaklardır. 3- AKÜMÜLATÖRLER İÇİN DEPOZİTO UYGULAMASI MÜRACAAT FORMU...
  2. Çevre İle Uyum Planı...

Merhaba değerli meslektaşlarım. Maden ocaklarında uygulanan çevre ile uyum planı ile ilgili bilgi verebilirmisiniz acaba ?? Yada bu konuyla ilgili döküman varsa paylaşabilirseniz memnun olurum...
  3. Yeni Çevre İzinleri Yönetmeliği Hk.

Arkadaşlar Merhaba (Acil olarak yayınladığım için detaylı bilgi daha sonra vereceğim) ; Çevre İzinleri Yönetmeliği' nde değişiklik oldu, yeni yönetmeliğe göre; 1-) Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusunda iki defa üst üste "Red Edildi" başvuru durumu alan kullanıcılar 3 ay süre ile yeniden GFB başvurusu yapamayacaklar, 2-) Geçici Faaliyet Belgesi'ne 12 Eylül 2012 tarihinden sonra...
  4. Çevre Uyum Belgesi

Çevre Uyum Belgesi nasıl alınıyor? Başvuru için neler gereklidir?