Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni dönem isg sınavı başvuru tarihi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Herkese merhaba, yeni dönem isg sınavı başvuru tarihleri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Teşekkürler.

2. Yiğit Coşaner

Yiğit Coşaner CMNet Üyesi

@MustafaKaptan 15-28 Ekim tarihleri arasında başvuru olacak sınav da 5 Aralık cumartesi günü.

Başvurudan önce isg katipten sınava uygunluğunu sorgulatmalısın

3. arkadaşlar yeni dönem eğitim notlarınızı benimle paylaşırmısınız. birde sınav ücreti ne kadar

4. Sümeyraa08

Sümeyraa08 CMNet Üyesi

başvurular nereden yapılıyor acaba

5. Yiğit Coşaner

Yiğit Coşaner CMNet Üyesi

6. doküman derken sınava hazırlık dökümanı eğitim alalı baya oldu da

mine_4891 bunu beğendi.
  7. Volkan SEZER

Volkan SEZER CMNet Üyesi

bilgin.net 'ten baya bir kaynak bulabilirsiniz. Kendisi eğitim hocamdı, çok bilgili , işin ehli birisidir.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  8. Sümeyraa08

Sümeyraa08 CMNet Üyesi

Peki başvuru için bir kursa kayıtlı olmak gerekiyormu şartlar nelerdir

9. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

@Sümeyraa08 Hanım,

İş Güvenliği Uzmanı Olma Şartları

a)
    İş güvenliği uzmanı olarak görevlendirilecek mühendis veya teknik elemanların Bakanlıkça verilen iş güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip olmaları gerekir.
    b) İş güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip olabilmek için Bakanlığın açacağı sınavlarda başarılı olmak (70/100) gerekmektedir.
    c) İş güvenliği uzmanlık sınavına girebilmek için “İş güvenliği uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmelik” de tanımlanan yetki belgesine sahip “İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu” ndan toplam 220 saat (40 saati staj) belgeli eğitim almak gerekmektedir.
    d) “İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu”nda 220 saat (ücretli) eğitim alabilmek için, Mühendis, Mimar, Teknik Eleman (Teknik Öğretmen),Fen veya Fen-Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya veya Biyoloji Bölümü Mezunu belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Bilgilerinize..

Melih Coşar bunu beğendi.
  10. Sümeyraa08

Sümeyraa08 CMNet Üyesi

Çok teşekkürler fatma gül hanım :)