Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında muratcglyn tarafından paylaşıldı.

1. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

yeni kurulacak bir geri dönüşüm firması için paltform bant gibi araçları alırken hibe kredi desteği için neler yapmalıyız bilgisi olan varsa ????

2. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

hibe için ilk akla gelen sorular; yatırım miktarınız ne kadar olacak? alınacak bant size ne gibi avantajlar sağlayacak? hangi şehirdesiniz?

3. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

Cevap: yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

yatırım miktarı 500 bin tl kadar olacak alınacak bant sayesinde ayrıştırma daha düzgün yapılacak konteynırlarla düzgün ayrıştırma depolama yapılacak yatırım uşak ta yapılacak....

4. Burak Şen

Burak Şen CMNet Üyesi

Merhabalar,

İyi günler geçirmeniz dileklerimle başlamak istiyorum. Arkadaşlar, ben yaklaşık 500.000 nüfusa sahip bir ilçe belediyesinde çalışmaktayım ve Geri Dönüşüm Tesisi ile ilgili bir rapor hazırlamak istiyorum. Bunun için bana önerebileceğiniz bir yol yöntem var mıdır? Bakanlık, Marmara Belediyeler Birliği, İstanbul B.B. gibi kurumların/kuruluşların sitelerine baktım ancak herhangi bir örneğe rastlayamadım.

Böyle bir proje örneği ve rapor örneğini nereden bulabiliriz dersiniz?

Yardımlarınız ve kıymetli vakitiniz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AMBALAJ ATIKLARI GERİ DÖNÜŞÜM -REKLAM fİLMİ

tarsus belediyesinin geri dönüşüm projesiyle ilgili tv reklam çalışması Hotfile.com: One click file hosting: GER? DÖNÜ?ÜM V?DEO.avi
  2. Ambalaj atıkları yeni taslak

merhabalar meslktaşlarım.yeni taslakla ilgili elinde sunum , eğitim notu gibi materyal olanlar paylaşbilirler mi??
  3. Geri Dönüşüm Tesisleri

Merhaba arkadaşlar, Geri dönüşüm tesisleri, örneğin pet geri dönüşümünü sağlayan bir tesis gelen malzemeyi sadece lisanslı tat lardan mı alabilir? bununla ilgili yönetmeliklerde bir madde geçiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim
  4. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...