Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeşil yıldız

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında bkurtay tarafından paylaşıldı.

1. bkurtay

bkurtay CMNet Üyesi

Herkese selam arkadaşlar. Çevre görevlisi olduğum otele "Yeşil yıldız" alma sürecinde bir maddeye takılıp bana sordular. "Çevreye duyarlı atık su planı, bu konuda ilgili idarenin yazısı" bu yazı nereden alınıyor? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, çünkü ben de bilmiyorum:)

2. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

siz yeşil yıldız çalışmalarını mı sürdürüyorsunuz...ben de bu süreci öğrenmek istiyorum...

3. srknzk

srknzk CMNet Üyesi

Başvuru sürecinizi tamamladınız mı acaba? Elimde sormuş olduğunuz kısım ile ilgili bazı belgeler mevcut gönderebilirim. Ancak benimde takıldığım bazı maddeler var;örnek olarak ekolojik mimari ile ilgili kısımlara ne gibi dökümanlar koymak gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeşil yıldız konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yeşil yıldız belgelendirmesi hakkında

Arkadaşlar aranızda otellere çevreye duyarlılığını belgelendirmesi için verilen yeşil yıldız belgesinin alım süreci hakkında bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler...
  2. Yeşil yıldız (çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi) temel bilgilendirme eğitimi (izmir)

YEŞİL YILDIZ (ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ BELGESİ) TEMEL BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ 12-13 Nisan 2014 Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında “Yeşil Yıldız (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi) Temel Bilgilendirme Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın...
  3. Çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi başvuru (yeşil yıldız)

Merhaba. Elinde Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi için belgeler olan yardımcı olabilir mi. Ya da eğitim notları, hazırlanan broşür örnekleri vb şeyler de yardımcı olabilir. Teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum.