Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yönetim temsilcisi performans raporu

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Elinde performans raporu formatı olan var mı?

2. Mahir Yakın

Mahir Yakın CMNet Üyesi

Buyurunuz:

Ekli Dosyalar:

kalitek bunu beğendi.
  3. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Yönetim temsilcisine özel yasalar ve diğer şartlar gereği yapılacak olanların neler olduğu, döfler, iç tetkikler, eğitimler v.s. gibi yapılan işler ve sonuçlarının yazılabildiği bir form diye düşünmüştüm. Yine de teşekkür ederim.

Yönetim temsilcisi performans raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işyeri yıllık iş güvenliği performans ölçümü

Arkadaşlar, Size işyerimde yapmış olduğum ve iş güvenliği açısından şirketin hangi seviyede olduğunu gösteren bir çalışma hakkında bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuz herhangi bir işte performansın en iyi somut göstergesi rakamlardır. Bizim işyerimizde şöyle bir uygulama var. Kendimiz excell'de bir puanlama cetveli oluşturduk şirket içinde ve yılda 1 kez bu puanlamayı yapıp işletmenin 1 yıl...
  2. Çevre yönetim planı izleme raporu

ÇED Firmasında çalışan arkadaşlar elinde Çevre Yönetim Planının İzleme Raporu örneği olan var mı? Acil ihtiyaç bulunmaktadır. Firmanın gizli bilgisi veremiyoruz demeyin merak etmeyin bilgiler bizde saklı kalacaktır. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Çevre yönetim temsilcisi görev tanımı

arkadaşlar, elinde çevre yönetim temsilcisi görev tanımı olan var mı? özellikle merak ettiğim şey ise kalite yönetim temsilcisine bağlı olarak çalışması konusu.
  4. Polinom matematik performans ödevi

arkadaşlar merhaba, tesislerinizde polinom hesabı yapan bir tesisiniz var mı? bi kardeşimin performans ödevi için tesislere aşağıda yazacağım soruları soracapım ancak öyle bir tesis bulamadımda. sizden yardımcı olacak var mı? MATEMATIK PERFORMANS 1) polinomlari gunlukhayatinizda kullaniyor musunuz? 2) Polinomlarin size veya isinize katki sagladigini dusunuyor musunuz? 3) Lunaparklar icin...