Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Yönetmelikler"

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Emre Eryiğit tarafından paylaşıldı.

1. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Sitede sadece Yönetmeliklerin olduğu bir bölüm var mı yada yoksa olması mümkünmü?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Tabii ki var. Mevzuat diye açılmış bölümümüz var. Orada yönetmeliklere tebliglere vs ulaşabilirsiniz. İstediğiniz mevzuat orada da yoksa mevzuat forumu içerisinde "İstekleriniz" bölümüne yazmanız yeterlidir.

Mevzuat bölümüne direkt için için buraya tıklayınız...

3. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Tarık Bey Teşekkür Ederim .

"Yönetmelikler" konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yönetmelikler

Çevre ile ilgili en son revize edilmiş yönetmelikleri nereden bulabilirim.Bulduklarımın bazıları eski çıkıyorda sorun yaşıyorum.Şimdiden teşekkürler...
  2. Güncel yönetmelikler?

arkadaşlar mrb ben yeni mezun meslektaşınızım ve yardıma ihtiyacım var işe girmek için yönetmeliklere çalışayım dedim fakat baya bir değişiklik var tüm değişiklikleri kapsayan son hallerini nerden bulabilirim bakanlığın sayfasına baktım fakat tüm değişiklikler işlenmemiş sanırım. yardımlarınızı bekliyorum...
  3. Çevre izin ve yönetmelikler

Çevre izin kapsamında bir tesisi kaç yönetmelik kapsamında değerlendiriyoruz.? Ben 20 - 25 arası biliyorum ama başka var mı? Yönetmelik listesi olan varmı? Ayrıca değişen yönetmelik maddelerini lebib yalkın ve resmi gazete başka nereden takip edebiliriz? Teşekkürler
  4. Taslak yönetmelikler ve tebliğler

Merhabalar arkadaşlar, Biz hep yönetmelik çıktıktan sonra inceler olduk. bunlar çıkmadan birşeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum. Taslakta olan yönetmelikleri eklerden veya http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1300 linkinden ulaşabilirsiniz. inceledikten sonra da burada birbirimizle bilgi alışverişinde bulunarak sadece eksikliklerini değil, bak bu yoktu iyi...