Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

zararlı atıkların arıtılması yöntemleri(yakma dahil)

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında hanvey1105 tarafından paylaşıldı.

1. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

arkadaşlar zararlı atıkların arıtılması ile ilgli bir ödev aldım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum . çok acil, ödevimin teslim süresi geldi yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

zararlı atıkların arıtılması yöntemleri(yakma dahil) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Zararlı atıklar dersi-KROM sunumum

Zararlı atıklar dersi kapsamında bugün yapmış oldugum KROM sunumunu paylaşıyorum arkadaslar..
  2. Zararlı atıklar dersi arsenik sunusu

Zararlı Atıklar Dersi Arsenik Sunusu
  3. Zararlı atıkların solidifikasyon/stabilizasyon teknolojisi ile yönetimi

Özet Bu çalışmada, solidifikasyon/stabilizasyon teknolojisi kullanılarak zararlı atıkların yönetimi incelenmiştir. Deneysel çalışmalarda, bir kimya-metal son işlemler endüstrisinden çıkan arıtma çamurunun solidifikasyon/stabilizasyonu için bağlayıcı olarak Portland Çimentosu seçilmiştir. Beton numuneleri hazırlandıktan sonra basınç dayanım ve sızma deneyleri yapılmıştır. Zararlı atığın ve...
  4. MSDS ve zararlı gaz ölçümü

Merhaba, Bir firmasa C Sınıfı ISG Uzmanı olarak çalışıyorum. Eke MSDS'ini koyduğum malzemeyi üretimde manuel bir operasyonda kullanıyoruz. Burada kullanılan malzeme nedeli ile ortama çıkan gazı yaza havanın kalitesini ölçen bir kurum var mı? Amacım ortama yayılan gaz nedeni ile sadece işi yapana mı maske taktıracağım yoksa o bölümde çalışanların tümüne mi? Bu sorunun cevabını arıyorum Bu...