• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

aat tesis sorumlusu

 1. V

  Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu eğitim ve sınavları

  merhabalar , AAT tesis sorumlusu eğitimine katıldım sınavı geçtim belge çıkartmadım sınav geçerliliği iptal olmuş mudur ? belge ücretini yatırırsam belge düzenlenir mi ? bu konuda bilgilendirme yapabilir misiniz. ? süreç nasıl olur ?
 2. Ö

  Tesis sorumlusu

  Merhaba, bilindiği üzere AAT tesis sorumlusu olabilme şartlarinda çevre mühendisliğinden mezun olmak diye belirtilmiştir. Peki başka bir mühendislik dalindan mezun olup, çevre mühendisliğinde Tezli /Tezsiz yüksek lisans yapmak bu şarti yerine getirirmi?
Üst