• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

atık işleme tesisleri yönetmeliği

 1. ozgursaygi5

  Tehlikeli atık fiyatlandırması

  Geri dönüşüm atık toplama merkezine firmalardan tehlikeli atık alacağımız zaman fiyatlandırmayı nasıl neye göre yaparız ?
 2. Cem Yılmaz

  Taslak Atık İşleme Tesisleri Yönetmelik Taslağı - 10 Mayıs 2021

  Merhaba, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü web sitesinde 10 Mayıs 2021 tarihinde "Atık İşleme Tesisleri Yönetmelik Taslağı" yayımlanmıştır. Taslağı ekten indirebilirsiniz. Görüş Bildirme Formu: https://webdosya.csb.gov.tr/db/cygm/icerikler/gorusformu-20210510171729.docx Kaynak: Taslaklar - Çevre...
Üst