• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çed

 1. Engin Bircan

  Nadide çevre mühendislik danışmanlık ticaret limited şirketi

  null
 2. U. H. Engin

  Çevtaş araş. tek. mad. müh. müş. pey. eği̇t. dan. taah. ti̇c. ltd. şti̇.

  null
 3. İREM AKIN

  Çed projesi izleme raporu

  merhaba arkadaşlar. ÇED projesi izleme raporu yapan bir örneğini acil olarak benimle paylaşacak arkadaşın var mı acaba? teşekkürler şimdiden iyi çalışmalar.
 4. H

  Bayburt ptd ekleri

  Merhabalar, Bayburt ilinde daha önce Proje Tanıtım dosyası hazırlamış ve Ekler kısmında neler istediklerini paylaşabilecek var mıdır?
 5. S

  Yeraltından Su Çıkarma Çed Yönetmeliği Hk.

  Merhabalar, Bir parselde yeraltından su çıkarma faaliyetinde bulunacağız fakat suyun çıkma kesinliği olmadığından; EK-2 LİSTESİ SEÇME-ELEME KRİTERLERİ UYGULANACAK PROJELER LİSTESİ 47- (Değişik:RG-26/5/2017-30077) 300.000m3/yıl ve üzerinde, yeraltından su çıkarma veya suyu yeraltında depolama...
Üst