• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

cevre yeterlilik belgesi

 1. A

  Çevre yeterlilik belgesi

  Merhabalar arkadaşlar, Belgemin süresi 6 gün geçmiş ve 875 TL gecikme zammı uygulanmış. Gecikme zammı için yapabileceğim bir şey var mı, yoksa ödemeli miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 2. esratopal

  Yeni mezun

  Merhabalar CMNet ailesi. Yeni mezun olarak yazıyorum. Henüz iş tecrübem yok çalışma hayatında meslekle ilgili bilgim çok az. Siz de bilirsiniz ki çalışma hayatı okul hayatıyla bir olmuyor maalesef. Mesleğimi yapabilmem için yardımcı olur musunuz. Nelere ihtiyacım var, hangi bilgileri, konuları...
Üst