• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tıbbi atık

 1. Özgün Yağız ÖZGÖREN

  Tıbbi atıklar myk yeterlilik hakkında bakanlık görüşü

  Merhabalar, Revir bulunan tesislerde oluşan tıbbi atıklardan sorumlu personellerin Mesleki Yeterlilik Belgesi alıp almayacağı ile ilgili Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü'nün görüşü ektedir.
 2. Cem Yılmaz

  Bakanlık 2021 Yılı Tıbbi Atık Bertaraf Bedelleri Belli Oldu - 4 Ocak 2022

  2021 Yılında uygulanmış olan tıbbi atık bertaraf bedelleri, Bakanlık tarafından duyuruldu. Her il için detaylı anlatımın olduğu dosyaya ekten ulaşabilirsiniz. Kaynak: 2021 yılı tıbbi atık bertaraf bedelleri Not: 2022 yılı verileri için her ilin MÇK kararlarını kontrol etmeniz gerekmektedir...
 3. M

  Eğitim Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Tıbbi Atık Personel Eğitimi Hakkında

  Herkese merhabalar, hastanemizde çalışacak tıbbi atık toplayan personellerin uzaktan eğitimi için bakanlık personellerin bilgisini istemişti ve zamanında verdim. Acaba bu uzaktan eğitimi personelimiz nasıl alacak bilen var mı? CSB EĞİTİM bu sitede "uygulamaya giriş yaparak" gibi bir ibare var...
Üst