• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

130208-130113 ve diğer atık yağ grubu kodları

Burak Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Ocak 2021
Şehir
İzmir
Firma
TAYRAŞ BAZ YAĞ RAFİNERİ A.Ş
Arkadaşlar herkese merhaba. Bu platformu ilk kez kullanıyorum. Yeni mezun bir İTÜ'lü olarak TAYRAŞ BAZ YAĞ RAFİNERİ A.Ş de İzmir Transfer Noktasından sorumlu çevre mühendisiyim. 130208-130113 kodlu atık grupları ve diğer atık yağ grubu kodları ile ilgili olarak ortaya çıkan atıklar iletişime geçebilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Merhaba,

Firma tanıtımları alanında tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bu şekilde mesajınız daha amacına uygun olacaktır. Siz ilgili mesajınızı yazdıktan sonra bu ve diğer mesajlarınızı sileceğim.

iyi günler...
 
Üst