Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1993 ÇED yönetmeliği

Konu, 'ARŞİV' kısmında tgb_a tarafından paylaşıldı.

1. tgb_a

tgb_a CMNet Üyesi

arkadaşlar 07.02.1993 tarih ve 21489 sayılı ÇED yönetmeliğini bulamıyorum. Elinde olan varsa gönderebilirmi ?

2. Ayşe Nur Yasemin

Ayşe Nur Yasemin CMNet Üyesi

yürürlükten kaldırıldığı için kimsenin elinde olmayabilir...

3. omeruni

omeruni CMNet Üyesi

ÇED yönetmeliğinin son hali elinde olan var mı? Bir türlü bulamadım. 2009 tarihili bir yönetmelik olması gerekiyor ve buna göre Daha önce Ek-2 listesinde olan bazı işletmeler EK-1 listesine dahil edildi ama bir türlü bunun orjinal halini bulamadım.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

5. emirsalman

emirsalman CMNet Üyesi

"Aslında benim genel sorum biz 2007 yılında yapacağımız bir faaliyet için EK-2 listesinde yer alıyorduk ve ÇED gerekli değildir raporu aldık "

2007 YILIN ÇED gerekli değildir kararınız eğer faaliyetin yerinde kapsamında ve/veya kapasitesinde bir değişiklik yok ise inşaa sürecine başlamanız için 5 yıl süre ile geçerlidir. İnşaata yada üretime başladıysanız ve kapasitede bir değişiklik yapmadıysanız halen geçerliliğini korumaktadır.

Emir Salman

6. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

07.02.1993-21489

İşte 93 ÇED Yönetmeliği anca bulabildik :)

Ekli Dosyalar:

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...