• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı için başvurular sürüyor

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Aralık 2008
Şehir
Manisa
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Ekli dosyayı görüntüle 11810

Avrupa Birligi'ne (AB) üye ve üyelik surecinde olan toplam 28 ülkede sürdürülebilirlik konusunda başarılı çalışmalarıyla on plana çıkan işletmelere verilen AB Cevre Ödülleri için başvurular, 30 Ekim 2009 tarihine kadar devam ediyor.

İşletmelere Avrupa ve Türkiye pazarında büyük bir kurumsal itibar kazandıracak söz konusu ödül surecine katılmak için öncelikle REC Türkiye ve TUSİAD işbirliğinde düzenlenen AB Cevre Ödülleri-Türkiye Programı'nda dereceye girmek gerekiyor. Ulusal programda dereceye giren işletmeler AB tarafından düzenlenen ödül surecine katılmaya hak kazanıyor.

Ülkemizde sürdürülebilirlik için inovasyonun teşvik edilmesi amacıyla üçüncü kez düzenlenen AB Çevre Ödülleri-Türkiye Programı'nda "Yönetim", "Ürün" ve "Süreç" kategorisi olmak üzere üç kategoride ödül veriliyor.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 
Üst