• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atiği belgelendirmeleri tükçev

Hüseyin Can Ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
HYOSUNG İstanbul Tekstil
Arkadaşlar kolay gelsin ambalaj atığı beyannamesi yapmış olup herhangi bir YK ile sözleşme imzalayan arkadaslar teklif ve sözleşme konusunda bana ulaşabilirler.
TÜKÇEV in akdeniz ve güneydoğu anadolu bölge sorumlusu olarak adanada ikamet ediyorum.
Gerekli sorularınız için elimden geldiğince yardımcı olurum.Öğrenciyken bu siteden çok faydalanmıştık.
Bizimde bi katkımız olsun.

cep:0507 708 71 85

TÜKÇEV' e geçen haftalarda web sitesindenki telefondan ulaşmıştım. Emre Bey vardı. Ancak belgelendirme ile ilgili hiç bir firmama teklif dönüşü sağlanmadı. Çok az sayıda olduklarını belirttiler.

@Hüseyin Can Ceylan teşekkürler cevap için. Görüşmemde belgelendirme tekliflerine ait hangi mail adresini kullanmalıyız dediğimde bu hizmeti vermeyeceğiz demediler. Bir e posta bilgisi verdiler. Ve yığınla mail atıldı. Hizmet vermiyoruz şeklinde bir cevap da gelmedi. İlginç gerçekten.

Merhabalar, yeni dönemde Tükçev hizmet veremeyecekse bile geçmiş döneme ait süreci örneğin 2019 yılına ait yükümlülüklerin düşülmediğini görüyoruz. Bu durumda nasıl ilerlemek gerekiyor ?

TÜKÇEV'le çalışmış olan firmaların ambalaj bilgi sisteminde geçen yıllara ait belgelendirme yükümlülükleri düşülmemiş bu süreçte ne yapmamız gerek?

arkadaşlar ben ayrılmadan önce ofis değişikliği oldu ama yükümlülük yerine getirmeme gibi bir durum söz konusu dahil olamaz imzaladığınız sözleşme maddelerinde yk yükümlülüklerinde geçiyor mağdur olamayacağınız.

Merhabalar danışmanlığını yaptığım firmam eski seneler için belgelendirme işlemi yapacak ama hangi yönetmelik kapsamında olduğunu soruyor? Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliğinde eskiye dair bir şey göremedim. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

onunla ılgılı herhangı bır acıklama yok belgelendırme usul ve esasları vardı onceden . ama sımdı gekap sıstemıne gore yapılıyor . yk lar ps fırmaların gecmıs donem beyanlarını bu yıl ıcınde yapabılıyor.bunun ıcın ps fırmalarla yk lar sozlesme ımzalama asamasındadır. ona gore yk larla deyatları gorusebılırsınz.