• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atıkları ayırma tesisi

Necla SİBER CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ERTRANS
Merhabalar ben bir geri dönüşüm firmasında yeni işe başladım. çevre görevlisiyim ama hiç deneyimim yok. Kafam o kadar karışık ki nasıl ne yapacam bilmiyorum yardım alabileceğim kimse de yok firma daha önce başkasına aitti sahipleri tamamen değişti.herkes yeni yani. Ambalaj atıkları toplama ayırma işlemi yapılan tesis belediyeyle sözleşmeli ve lisans belgesine sahip bir firma

@jn6zo olabilir tabi ki gerekçe şu olabilir merkezin atık çıkışı fazla atık girişi azdır resmi olarak o yüzden size oraya irsaliye yada fatura kestiriyorlardır diye tahmin ediyorum

Ticari olarak şube açmasında herhangi bir sorun yok. İrsaliye faturayı tek merkezden kesmesinde de bir sorun yok. Olası bir durum için sadece şuna iyi bakın ticaret sicil gazetesinde şube olarak orası geçiyor mu? adres uyuşuyor mu saygılar....

@Olgaç SürmelihindiDİ Olgaç Bey merhaba. bende ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım. Bahsettiğiniz slaytı bende alabilir miyim? mailim nazli.yenigullu@hotmail.com

@Olgaç Sürmelihindi Olgaç Bey merhaba. bende ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım. Bahsettiğiniz slaytı bende alabilir miyim? mailim nazli.yenigullu@hotmail.com

@Olgaç Sürmelihindi Olgaç Bey merhaba. bende ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım. Bahsettiğiniz slaytı bende alabilir miyim? mailim nazli.yenigullu@hotmail.com