• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj belgelendirmesi

nur kara

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm
Merhaba iyi günler.
Çalışmış olduğum geri dönüşüm firması kendi logosunu üzerine baskı şeklinde big bag çuvallarıyla satış yapmak istiyor. Ben bu çuvallarla satış yapmış olduğum firma için belgelendirme yapmam gerekiyor mu? Hani ben oraya sattığımda orası başka yere sattığın ve bu firmanın logolu çuvalları bir yere atıldığında vs. belediye açısından sorun olacağı gibi bir şey söylendi. Hatta belli bir ceza kesme durumu söz konusu olacağını söylediler. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.