• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Bilgi Sistemi Hk. TAT

mhmtrastgul

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SAFRAN GERİ DÖNÜŞÜM
Merhaba arkadaşlar. Bu konu hakkında bir sürü başlık açılmış ancak aradığım cevabı tam olarak bulamadım. Bir kaç bilgilendirme almak istiyorum sizden.

1-) Anlaşmalı olduğumuz belediyeyle sözleşmemiz bitti, tekrar sözleşme yenilendi ancak sisteme yüklenmediği için 7-B girişi yaparken belediyeyi göremiyor ve seçemiyorum. Sözleşmeyi benim mi eklemem gerekiyor (eğer öyleyse tarif edebilirseniz sevinirim) yoksa belediyenin mi? Ben ambalaj bilgi sistemine baya bir baktım ekleyebileceğim bir sekme göremedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
2-) Benden önce çalışan meslektaşımız kütle denkliği hiç yapmamış sadece gelenleri girmiş ve aylık kütle denge raporunu onaylamış. Böyle devam etmem ne gibi sorunları beraberinde getirir? TAT firması olduğumuz için fire'lerin hesaplanması veya girdi çıktı işlemleri neye göre yapılır kısaca açıklayabilirseniz sevinirim.
3-) Ambalaj bilgi sisteminde 7-B beyanı yaparken sisteme fotoğrafları 04.07.2020 tarihinde ekleyebiliyorken 07.07.2020 tarihinde eklerken hata veriyor bu hata herkeste var mı sistemsel bir sorun mu yoksa kullandığım tarayıcıyla bir alakası olabilir mi?