• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bilgi sistemii

cagriuldes

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yağmur Plastik
Arkadaşlar Merhaba size bişi sormak istiyorum. TAT tesisinde işe başladım Ambalaj bilgi sisteminden bildirim yapacagım fatura girişleri çıkışları yani. Firma 4.ayda GFB almış. 4. ve 5. ayda firmanın aldığı fatura kestiği fatura yok giriş ve çıkış ta yok.bu 4. ve 5. ayı boş beyan olarak mı bildircem bildirirsem nasıl bildireceğim?

Arkadaşlar sistemde şuanda bir sıkıntı yok girilebiliyor. Ancak bende düzeltme bildirimi yapamıyorum, sayfa hata veriyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

Merhaba düzeltme bildirimi ile ilgili kullanma klavuzu ektedir. Iyı çalışmalar.

Ekli dosyalar

• BildirimIptalSurec.pdf
    1.7 MB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar merhaba,
Tat tesisinde çalışıyorum sisteme 7b leri giriş yaptım ancak il müdürlüğüne ve belediyeye göndermedim henüz, şuanda da girdiğim bazı verileri silmem gerekiyor ancak sil butonuna basıyorum silindi diyor ama silinmiyor. Bu konuda bilgisi olan olan var mı acaba? Yeni işe başladım o yüzden tam hakim de değilim ne yapmam gerekiyor bilemedim yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

M
@Rukiye arslan1
Merhaba Rukiye, danıştay kararı çıkmadan önce bedelli olsun faturayı yüklüyordun ama şimdi üreticiler bedelsiz vermek zorundaymis. Askerden yeni geldiğim icin konuya uzak kaldim ama faturayı yuklerken fiyat yazan kismi silerek yükleme yap. Ben öyle yapıyordum

@Büşra Arık
Busra hanim merhaba, beyan yaparken girmiş oldugunuz firma bilgilerini ve miktari guncelle ya da düzeltin kismina girin ve girdiginiz degerleri silin ve firma secerkende orayi silin ve bos olarak girin sonrada kaydet dedikten sonra bilgiler siliniyor. Aynisi benimde basima geldi ve bu sekilde bulmustum ve sorunu hallettim.

Merhaba,
Ben tat tesisinde çalışıyorum, damacana etiketleri ve kapakların üzerindeki etiketlerini bertaraf tesisine göndermemiz gerekiyor normalde ama ücretli olduğu için işverenim buna olumlu bakmıyor.Başka bir alternatif olabilir mi ? Mesela etiket alan firmalar var mı?

@Olgaç Sürmelihindi
'' Merhaba Rukiye, danıştay kararı çıkmadan önce bedelli olsun faturayı yüklüyordun ama şimdi üreticiler bedelsiz vermek zorundaymis. Askerden yeni geldiğim icin konuya uzak kaldim ama faturayı yuklerken fiyat yazan kismi silerek yükleme yap. Ben öyle yapıyordum''
böyle birşeyi il müdürlüğümüz nasıl kabul etti. faturalarla oynamak suçtur. başka çözüm bulan var mı merak ediyorum bedelli faturalara.

Simdi rukiye
@Rukiye arslan1
Merhaba rukiye, bedelsiz karari cikmadan once faturadaki fiyatlari silinmesinin nedeni diger kisilerin görmemesi acisindan. Ben yanlis anlattim ya da sen yanlis anladin. Ben danistay karari cikmadan once diye belirtmisim.simdi ki durumu ise bakanligi arayip gorusecegim ama onlar bedelli seklinde kesilen faturalari girmeyin diyeceklerdir ya da onlari uyandirmanin geregi olmadan bedelli kesilenler girilmeyecek.