Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anaerobik arıtım

Konu, 'ARŞİV' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

anaerobik arıtımda hidroliz safhasını sınırlayan etkilerin Ph, sıcaklık , çamur yaşı, bekleme süresi vb... bunlarla ilgili sunu yada türkçe makalesi olan varsa gönderebilirler mi acaba?

verimi artırmak için kullanılan asit baz düzenleyiciler varmıdır? nelerdir bunlarla ilgilide olabilir .
    site olmazsa yayınlanmış makale olursa süper olucak :) şimdiden teşekkür ederim

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

11. ENDÜSTRİYEL KİRLENME KONTROLÜ SEMPOZYUMU' na göz attın mı hiç.. (EKK08) ben tezimi hazırlarken bolca inceleme vaktim oldu.anaeroabik arıtma ile ilgili de birden çok makale vardı içerisinde.. internet üzerinden kolayca bulabilirsin.. istersen gönderebilirim de..

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

baktım tabiki ama benim aradığım daha spesifik çalışmalar bulamıyorum o yüzden :) aklına gelen başka kaynak olursa haber ver Can teşekkür ettim yinede.
    :)

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

oke.. aklımda hazelcm ;)

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...