• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Arıtma çamurları

nrdnycn

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar elinizde arıtma çamurları hakkında dökümanlar varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.Arıtma çamuru nedir, özellikleri nelerdir,bertaraf yöntemleri nedir,arıtma çamurlarının kompostlaştırılması konularını içeren dökümanlara ihtiyacım var.

Nurdan hanım kapsamlı bilgiler istiyorsanız Prof.Dr. Ayşe FİLİBELİ'ye ait Arıtma Çamurlarının İşlenmesi kitabına ulaşmanızı tavsiye ederim. Kitap bende var ancak bilgisayar ortamında yok. Almak istersenizde Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Basım Ünitesinden çıkıyor kitap çok pahalıda degil sanırım 10-15 Tl+Kargo gibi bi rakama kitabı elde edersiniz.
Kolay gelsin
Başarılar.

arıtma camurları benım bitirme ödevim serdarın dedigi kitaptan alcam mecbur hoca da onu onerıyo :) elinde bu konuyla ilgili farkli dokumanı olanlar paylasırsa sevınırım ...

Arkadaşlar günaydın; ben doysa ekleycema ma bir türlü eklenmiyor dünde problem yaşadım.1.5 mb boyutunda.. neden yüklenmez benim ayarlarda bir problem mi var acaba

yüksek lisans seminer konumda bayağı bir kaynak taraması yapmıştım.onları özeti olan dosya ektedir.umarım yardımcı olur.

Ekli dosyalar

• AÇS-seminer yazısı.doc
    1.1 MB · Görüntüleme: 343
Selamlar,
Arıtma çamurlarının Atık türü belirleme analizi için yani ilgili yönetmeliğin EK3B si için sadece tübitak mı yetkilidir?