• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Askerlik görevi

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Can Avşar

Genel Yönetici
Askerlik görevim nedeni ile bir süre kadar sitemizde yer alamıcam.. Özellikle ilk 3 aylık bölümde..benim yetkili olduğum forum içerisinde hertürlü konudaki görüş istek ve düşüncelerinizi diğer yönetici arkadaşlarıma bildiriniz.. size yardımcı olucaklardır..

Özelliklede adaşım; Tarık Can'a yüklenebilirsiniz.. :)

12.12.2009 tarihiyle; DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞİRDİR ISPARTA da vatani görevimi yerine getiricem..

Hepinize iyi günler dilerim..

can hayırlı olsun öncelikle.biraz önce foruma bişey yazmıştım fatih askerde diye sana sormuştum ama sen de asker olmuşsun.Hayrılı tezkereler şimdiden..

Can Avşar

Genel Yönetici
Yeni adresim, PİYADE OKULU TUZLA/İSTANBUL arkadaşlar.... 26 şubata kadar burdayım artık... Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır askerde olmam sebebiyle gelen msjlara cevap veremedim ve forumdan epey bi uzak kaldım.. ki halen kıbrıs lefkede karakol komutanlıgı yapmaktayım.. muhtemel terhis tarihim 16kasım 2010 tarihinde gözükmekte.. en kısa sürede tekrardan sizlerle olup, paylaşımlarıma devam edeceğim.. bana mesaj gönderen arkadaşlar elimde şuan dökümanlarım olmadıgı için cvp atmıyorum.. terhis tarihimden itibaren gerekli dökümanları size ulaştıracağım ;)

Can Avşar

Genel Yönetici
herkese Türkiyeden merhaba :) askerlik görevimi tamamlayıp antalyaya döndüm... forumda yeniden olmak çok güzel.... yeni paylaşımlarla görüşmek üzere.....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.