• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atamalar..

ilhan_aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar.. nezmandır bu sitedeki konuları takip edyodum ama şuana kadar üye olmayı düşünmedimm.. bu paylasımlarda söz sahibii olabilmek adına aranıza katılmak istedim.. ben çevre mühendisiym ve kpss ye girdim aranızda kpss ye giren varmı? ya da atamalar konusunda bi bilgisi olan ??

arkadaşlar herkese merhaba aranızda kpss tercihi yapacak var mı ya atanabilme umudu olan var mı?

Belediyelerin zabıta kadrosu var oraları yazsam ancak o gelir. Ama onların ne iş yaptığı belli değil. kadro zabıta diyor, şartı çevre mühendisi olmak.

bakanlık kendi bünyesinde çevre mühendisi almıyor ama ne hikmetse çevre mühendisleri zabıta olabiliyor.hakmıdır hukukmudur bilemiyorum erdoğan bayraktar kasım ayı için daha fazla mühendis alımı yapacağını söylemiş arakadaşlar bence o zamana kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum

zabıta olarak almalarının amacı th statüsünde değil gih sıtatüsünde çalıştırmak maaşta 3000 küsür yerine 1800 felan vermek ama belediyelere güvenem devriye sistemi yazıyodu bazılarında ne iş yapılacağı meçhul.

bence mühendislik kadrolarını yaz kasımda kaç çm alnır bilemezsin sonra pişman olma senin puan kaç?

Çevre Mühendisi olan zabıta alımlarını tamam anlarım. Adamlar çakallığa kaçıyor biraz, doğru bir şey değil yapılan ancak mantığını anlıyor insan. M.E.B.'nın almasına takıldım ben daha çok :)

Arkadaşlar tbmm sitesine baktım da hiç çevre mühendisi alımı olmuyor (diğer bölümlere göre), çevre ve şehircilik bakanlığı alımları kpss ye göre yapmıyor başka birimlere bakıyoruz ama nedense kimse dilekçe komisyonuna dilekçe vermemiş. Yani biz memnun gibi görünüyoruz bu durumdan. Ağlamayana meme vermezler diye bir laf var hani, bizi de farketmiyorlar bence. En azından birey olarak tbmm ye üye olup bir dilekçe verip kpss den atanmalarla ilgili dikkat çekebiliriz. Birkaç kişinin dilekçesi vardı onları imzalayabiliriz.