• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ati projesi (paket arıtma sistemi)

Sefa Kaç

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Şub 2009
Konular
11
Mesajlar
24
Tepki puanı
15
Firma
Final Sanayi Ürünleri Tic.Ltd.Şti
Arkadaşlar paket arıtma sisteminin akr kullanarak uygulanması olan bu olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar (4. sınıf son dönem) için bulunmaz bir fırsattır ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur.
ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için bi fırsat diye düşünüyorum ve yararlanmanız konusunda iyi bi kaynak olucaktır.

iyi çalışmalar.
 

Ekli dosyalar

  • ATİ PROJESİ (PAKET ARITMA SİSTEMİ).rar
    690.2 KB · Görüntüleme: 403

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Ara 2008
Konular
920
Mesajlar
4,298
Tepki puanı
5,980
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Fikir almak takıldığınız yerlerde yardımcı olması için faydalı bir döküman. Yoksa rakamları değiştirecekseniz sakın ha bulaşmayın :)
 

qrafiqer

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Tem 2010
Konular
11
Mesajlar
180
Tepki puanı
32
Elinizde paket arıtma ile ilgili daha farklı dökümanlar mevcut ise paylaşabilirmisiniz?
 

Ahmet C1

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 May 2012
Konular
1
Mesajlar
11
Tepki puanı
1
Şehir
İstanbul
Firma
EYD Elt
paket arıtma projesi hesaplama+çizim paylaşırsanız sevinirim acil Lazım !!!!!!!!!!!
 
Üst