Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık kütle balans

Konu, 'ARŞİV' kısmında Bora Yerlikaya tarafından paylaşıldı.

1. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

Giden UATF kaydı yapabilen var mı ? Sistem ne zaman düzelecek gören duyan var mı :)

2. kardes tehlikeli atıkmı yapacaksın tehlikesız atık mı? 1 hafta ıcerısınde duzelecek denılıyor.

3. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

Tehlikeli atık yapacağım valla 2 aydır 1 hafta dıyorlar.İnşallah düzelir.

4. bende tehlikesiz atık yapacağım bakanlığı aradım bana 1 hafta içerisinde düzelecek dediler bende beklıyorum artık.

5. Keziban Gümüş

Keziban Gümüş CMNet Üyesi

bugün bakanlıktaki görüşmelerimde önümüzdeki hafta içerisinde sistem çalışmasının sonlanacağını arzu hanım ve tansel bey iletti...

6. Cansu Güner

Cansu Güner CMNet Üyesi

telikeli atık geri kazanım tesisiyiz kütle - denge bildirimi yapacağim ama ek de kı sorunu yaşıyoruz ve 3 aydır bı çözüme ulaşamadık bir bilginiz var mı arkadaslar

lisans seçimi.png

7. arkadaşlar birsey soracağım bu işlenmıs halı(polip) tehlikesiz aatığa mı giriyor.

8. Jkahraman

Jkahraman CMNet Üyesi

ocak 2014 de uatf alan var mı ne kadar ücret yatrıracağız

9. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

2013 te 2 TL idi form başı ücreti.
    Bir koçan 25 formdan oluşuyor her koçana 50 TL ödüyorsunuz.
    Çok fazla değişmez bu ücretler.

10. Jkahraman

Jkahraman CMNet Üyesi

teşekkürler bilgi için

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...