• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık yönetim planı hk.

müge.du

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre
Merhabalar Arkadaşlar ,

Endüstriyel atık yönetim planı hazırlıyorum tam anlayamadığım bir kısım var tesiste oluşan tehlikesiz atıklar kısmında örneğin 15 01 01 15 01 02 15 01 06 olarak belirtiyorum. 4. başlık planlanan atık yönetiminde firmam bu atıkların hepsini 15 01 06 olarak veriyor lisanslı firmaya. tabloya yazacağım kısma 15 01 06 olarak belirtiyorum ama 15 01 01 150102 tek tek tabloda göstermiyorum. doğru mu yapıyorum acaba birde tesiste tehlikeli atık oluşuyor fakat hiç çıkış yapılmamış motatta atık yönetim planında tahmini miktar belirtmeliyim değil mi ?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
müge.du150106 karışık ambalaj kodundan topluyor birçok lisanlı firma. Dolayısıyla bu kod ile belirtmeniz yeterli olabilecektir. Eğer firmanızda atıklar el kantarıyla biriktirme ekipmanlarına bırakılmadan ayrı ayrı tartılabiliyor ise o halde atığın karakterizasyonuna göre uygun kodu belirtebilirsiniz ki bunun da çok zor olduğunu biliyoruz. Tehlikeli atık oluşacağına dair tespitiniz var ise bunu belirtmelisiniz ve miktarına göre en az yılda bir kez lisanslı firmalara çıkmanızda fayda var.

Son düzenleme: