Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başımız sağolsun...

Konu, 'ARŞİV' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Süleyman Mazlum 13 Eylül 2010 Pazartesi günü Sidre Mevkii Karatepe civarında ölü bulundu.

Doç. Dr. Süleyman Mazlum’un 12 Eylül Pazar günü gezintiye çıktığı gece saatlerinde evine dönmeyince ailesi tarafından güvenlik birimlerine haber verildiği, güvenlik birimlerinin Karatepedeki aramalarının ise bugün saat 10:00’da sonuçlandığı ve Mazlum’un hayatını kaybettiği öğrenildi. Değerli öğretim üyemize Allah'tan rahmet, ailesine ve SDÜ camiasına başsağlığı dileriz.

2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Süleyman Hocama Allahtan rahmet diliyorum en sevdiğim hocamdı dicek bişeyim yok....çok üzgünüm.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun..

4. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin , Mekanı cennet olsun . Ailesine Sabır dilerim.

5. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Allah Rahmet Eylesin. Mekânı Cennet Olsun.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...