Belgelendirme hakkında

cevregizem

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ambalaj bilgi sistemi üzerinden yapılan aylık bildirimde il müdürlüğü onayından sonra belediye paylaşımında reddedilen faturayı tekrar düzeltip yükleyebiliyor muyuz eğer evet ise nasıl ?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 

Mahsun Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
il müdürlüğüne göndermeden önce gönderdiğin 7b 7 c nın onaylanmasına dıkkat etmen gerekıyor faturaların makbuzların onaylanmamıssa gondermemeye dıkkat et. tekrar düzeltıp yuklemek için il müdürlüğüne dilekçe vermen lazım düzeltme için. çünkü onaya gideni geri alamıyorsun. dilekçeden sonra güncellemeye açarlar sayfayı sende düzeltmelerini ve onay işlerini hallettıkten sonra tekrar il müdürlüğü onayına gönderırsın. ilk önce sizin bölgenizdeki firmalara bakan il çevre müdürlüğündeki çevre mühendisini arayın zaten o sırasıyla yardımcı olur bu konu için kolaylıkla halledersın.
 

OzgurAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliğinde belgelendirme için belirtilen idari yaptırım 2872 sayılı kanunun hangi maddesine istinaden uygulanır?

"MADDE 19 – (1) c) Elektronik yazılım programına kaydolunan yıl esas alınarak, üç yıl üst üste öngörülen hedeflere ulaşılamazsa, toplanması gereken miktarlar ile ilgili yükümlülükler tekrar bir sonraki yıla yüzde on fazlası ile aktarılır ve 2872 sayılı Kanun uyarınca idari yaptırım uygulanır,"
 
Üst