• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bi̇rleşi̇k deneti̇m

Burcu Noyan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
özel
MERHABALAR BU SENE İLK DEFA BİRLEŞİK DENETİMDE BULUNACAĞIM BENİM ÖNCEDEN FİRMA İÇİN NELER YAPMAM GEREKİYOR

Birleşik denetim için firmalara üst yazı gönderilir. Bu yazıya ulaşın ve var ise eklerini inceleyerek doldurun.
Akabinde firmanın bulunduğu ilin birleşik denetim evrak listesine ulaşmaya çalışın, yok ise denetime gelecek personel ile görüşerek rica edin. Bu liste kapsamında ayrı bir fihrist ve dosya oluşturun. Denetim haftası tesisin sahası temiz ve mevzuata uygun olsun. Gelen personelleri iyi ağırlayın. Eksik bir evrağınız yoksa sorunsuz atlatırsınız.

Denetimden önce en önemli şey denetimde istenen evraklar listesini tarık beyin dediği denetçiden alman gerek mutlaka. O listedeki evrakları bir dosyaya ve cd'ye güzelce hazırla. Denetim zamanı da o dosyayı göstereceksin isterlerse cd'yi de vereceksin. Denetim zamanı da fabrikayı atık sahasını güzelce toparlayın denetimde geldiklerinde de sonrası kolay geçecektir soru cevap gibi oluyor zaten. Bunlara dikkat etseniz yeterli bence şimdiden kolay gelsin her şeyiniz tamsa çok endişelenmeyin uamrım rahat geçer :)

Merhaba, yanıtlayan arkadaşların belirttiğini görmedim ama Tekirdağ bölgesinde biz ayrıca bir de sunum yapıyoruz, bölge bölge değişen ilave talepler olabilir. Bölgenizde denetim geçirmiş kişilere danışabilirsiniz. Sunum; istenen evrakların temel ve sadeleştirilmiş hali ile üretimimizi ve bağlı mevzuatlarımızı özetleyen kısa bir sunumdur.
Daha hızlı ve kolay geçmesini sağlıyor, sonra evraklar ve saha inceleniyor.
Kolay gelsin, bol şanslar :)

Ekli dosyalar

• Bileşik Denetim Evrak Listesi.docx
    19.4 KB · Görüntüleme: 39